Pagina 3 din 158 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 1263

Subiect: Pregatirile miresicilor de MAI 2011

Inregistrat
    15.07.2007

Implicit Re: Pregatirile miresicilor de MAI 2011

Citat Postat de poopsie Vezi mesajul
    sa inteleg ca ar fi undeva la 2500 de ron cu totul(foto/video)??macar sa stiu,sa nu par paralela cand imi prezinta ofertele.
    buna fetelor! am venit si eu in vizita
    eu am vorbit cu cineva pentru poze si video, oameni profesionisti, si mi-au zis ca pachetul de baza e 3000 lei (va spun saptamana viitoare ce contine, pentru ca atunci ma intalnesc cu ei). asta in galati, nu stiu la voi cat e
    MIRESICA DE 2011
    Poze casatorie civila

<embed src="http://www.widdlytinks.com/wedding/tickers/weddingticker.swf" flashvars="t1=Doamna B. in&t2=de zile!&t3=Azi devin Doamna B!&bckimg=11&y=2010&m=12&d=18&colorNumber=1&fontty pe=Playful" quality="high" wmode="transparent" name="Wedding Tickers at WiddlyTinks" allowscriptaccess="samedomain" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" align="middle" height="80" width="300">

Inregistrat
    19.12.2008

Citat Postat de poopsie Vezi mesajul
    sa inteleg ca ar fi undeva la 2500 de ron cu totul(foto/video)??macar sa stiu,sa nu par paralela cand imi prezinta ofertele.
    Si in Slatina tot cam asa sunt preturile,intre 25 si 30~

Inregistrat
    12.01.2009

in cazul nostru cam da..... mai bine zis 2000, ca pana la urma am ales fotograful carfe cere 850 de lei, inclus 100 de poze listate si un trash the dress. si pe langa asta ne va costa vreo 200 de lei un album photobook. deci foto video pana in 2000 ron in cazul nostru. in cluj aceste sume se incadreaza la cele mai ieftine oferte........

Inregistrat
    22.01.2010

hummm...hai sa va spun ce am rezolvat eu. ieri am avut putintica treaba,desi a fost dragobete am "muncit"pe branci.asaaa...ne-am intalnit cu o echipa foto/video profesionista(alta decat cea pe care ne-o doream initial).tin sa va zic ca noi locuim in iasi,facem nunta la botosani si echipa cu care ne-am intalnit e din harlau. am ajuns la ei printr-o cunostinta.ce pot sa zic este ca am ramas profund impresionata de calitatea serviciilor oferite,si comparativ cu preturile practicate de altii care sunt la acelasi nivel sau chiar mai jos sunt net mai bune.pentru filmat si poze(montaje+materilalul brut) si album foto cartonat iau 1700 ron. asa ca s-ar putea sa ii vrem. asaa...ne-am intalnit si cu 2 formatii de muzica,aceleasi preturi ambele,1300 euro si cel putin una din ele canta super.ce poate fi mai bine de atat?de acum avem 2/3 zile la dispozitie sa alegem.voi ati mai aflat ceva nou?ati mai facut ceva?

Inregistrat
    08.07.2007

Ma bag si eu in seama.Eu am nunta pe 14 mai si deocamdata nu am decat tema nuntii si idei.Restaurantul o sa il rezerv putin mai incolo.Noi suntem din constanta.Sper sa fie avem parte de o nunta frumoasa si o zi calduroasa.

Inregistrat
    22.01.2010

Citat Postat de catalinsicatalina Vezi mesajul
    Ma bag si eu in seama.Eu am nunta pe 14 mai si deocamdata nu am decat tema nuntii si idei.Restaurantul o sa il rezerv putin mai incolo.Noi suntem din constanta.Sper sa fie avem parte de o nunta frumoasa si o zi calduroasa.
    bun venit catalina!nici noi nu prea am vrea sa ne grabim cine stie ce ins atinem foarte mult la data si de aceea incercam sa ne luam de o grija in privinta lucrurilor importante:restaurant,muzica,foto/video,aranjamente.spor si tie la pregatiri!

Inregistrat
    19.12.2008

Citat Postat de catalinsicatalina Vezi mesajul
    E bine k nu vbiti...la noi parca au innebunit,deja restaurantele sunt ocupate pt aproape tot anul 2011.

Inregistrat
    12.01.2009

Citat Postat de madalinapol Vezi mesajul
    E bine k nu vbiti...la noi parca au innebunit,deja restaurantele sunt ocupate pt aproape tot anul 2011.
    La fel si in cluj...

Pagina 3 din 158 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us