Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 41

Subiect: Rochia de mireasa

Inregistrat
    23.10.2008

Implicit Rochia de mireasa

Buna fetelor.

Am vazut ca pe forumul din BN nu aveti acest subiect atat de important asa ca m-am gandit sa va dau o mana de ajutor.

Inregistrat
    06.02.2005

Implicit Re: Rochia de mireasa

Citat Postat de beanna Vezi mesajul
    Oricum nu e nimeni pe aici...Fata de alte orase, Bistrita pare nelocuita
    Sunt foste miresici din Bistr..oricum rochii de mireasa klumea nu prea sunt in oraselul nostru.Eu,cel putin,mi-am luat-o din Cluj si inca o pastrez.
    "I wish I could save time in a bottle "

Inregistrat
    09.01.2010

Salut, chiar ca e pustiu pe aici Eu nu am gasit in magazine mare lucru... La Lama sunt mai dragute, dar nu cum mi-ar placea mie. O sa merg in cj peste 2 sapt si poate ma ajutati voi cu un sfat. Am o problema la dinti care ma costa cam cat as fi putut eu sa dat pe rochita de mireasa, asa ca bugetul meu e mic de tot... Stiti cumva daca sunt in cj magazine cu preturi de 1000-1500 ron? Ms, va pup.

Inregistrat
    06.02.2005

Citat Postat de adriana_maria Vezi mesajul
    Salut, chiar ca e pustiu pe aici Eu nu am gasit in magazine mare lucru... La Lama sunt mai dragute, dar nu cum mi-ar placea mie. O sa merg in cj peste 2 sapt si poate ma ajutati voi cu un sfat. Am o problema la dinti care ma costa cam cat as fi putut eu sa dat pe rochita de mireasa, asa ca bugetul meu e mic de tot... Stiti cumva daca sunt in cj magazine cu preturi de 1000-1500 ron? Ms, va pup.
    Da,sunt.Poti si sa inchiriezi,dar si sa cumperi la pretul ala.Eu de ex,vreau s-o vand pe a mea cu 800ron pt ca sta prin dulap si nu mai am spatiu.

Inregistrat
    07.05.2009

Cool Rochia de mireasa

Buna fetelor! ...mi-am luat rochita....ghiciti de unde?...din Suceava, din Bazar...la inceput, dupa ce am citit mai multe msg scrise de viitoare miresici in care spuneau ca in Bazar nu sunt rochii frumoase,s.a.m.d, m-am cam descurajat...insa, intr-un final mi-am zis ca nu am nimic de pierdut, si am mers...In oras (In Bistrita) rochii de vanzare sunt cam de la 800 ron in sus...si inchiriate cam tot pe acolo....eu mi-am luat-o cu 350 ... RON ...bine, cu voal, saculet si cercuri a fost 430 ron...va recomand sa mergeti acolo...sunt o gramada de rohii , de modele, de marimi...de materiale....si sa stiti ca doamnele de acolo ne-au zis ca , comerciantii din Bistrita si nu numai le iau din Bazar si le vand in oras la pret triplu(cel putin)....o sa atasez si poze cu rochita

Ultima editare de 26oana26 : 07.03.2010 10:35:01

Inregistrat
    06.02.2005

Citat Postat de 26oana26 Vezi mesajul
    Buna fetelor! ...mi-am luat rochita....ghiciti de unde?...din Suceava, din Bazar...la inceput, dupa ce am citit mai multe msg scrise de viitoare miresici in care spuneau ca in Bazar nu sunt rochii frumoase,s.a.m.d, m-am cam descurajat...insa, intr-un final mi-am zis ca nu am nimic de pierdut, si am mers...In oras (In Bistrita) rochii de vanzare sunt cam de la 800 ron in sus...si inchiriate cam tot pe acolo....eu mi-am luat-o cu 350 ... RON ...bine, cu voal, saculet si cercuri a fost 430 ron...va recomand sa mergeti acolo...sunt o gramada de rohii , de modele, de marimi...de materiale....si sa stiti ca doamnele de acolo ne-au zis ca , comerciantii din Bistrita si nu numai le iau din Bazar si le vand in oras la pret triplu(cel putin)....o sa atasez si poze cu rochita

Superrrr..bine ca ti-ai gasit rochitza preferata!!

Inregistrat
    17.02.2010

Cand ai fost in Suceava? Costume pt miri se gasesc in Suceava? Cu un drum sa le rezolvam pe toate Eu am nunta la anul in mai, o sa fac o tura prin oras daca nu dupa Paste tragem o fuga pana acolo.Multumim pentru pot!

Inregistrat
    07.05.2009

Cool Re: Rochia de mireasa

Am fost in Suceava in 13 februarie...si da, a luat si costumul de mire de acolo...a fost 250 ron, e cu vesta si lavaliera...merita sa mergeti...eu asa zic
    Ultima editare de 26oana26 : 08.03.2010 12:06:47

Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us