Pagina 1 din 153 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 1219

Subiect: Pregatirile miresicilor din Barlad

Inregistrat
    29.09.2006

Post Pregatirile miresicilor din Barlad

Este cineva din Barlad pe aici?

Inregistrat
    29.09.2006

Implicit Re: miresici din barlad?

Chiar nu e nimeni..........

Inregistrat
    26.02.2007

Wink Re: miresici din barlad?

Va salut pe toate viitoarele miresici din toata tara!
    Sunt o viitoare miresica din Barlad. Cununia civila am facut-o pe data de 6 ianuarie anul curent si cununia religioasa impreuna cu nunta vor avea loc pe 2 iunie, anul curent. Inca nu mi-am gasit o rochie de mireasa pe placul meu si incerc sa nu ma panichez desi, in mintea mea, parca vrea sa-si faca loc cosmarul oricarei mirese: rochie facuta in graba si nereusita, plus alte evenimente nefericite. Dar, hai sa nu ne intristam si sa ne-amintim ca acest eveniment din viata noastra e menit sa ne-aduca numai fericire caci vedetele serii, stelele care vor straluci pana in zori, vom fi noi, viitoarele mirese. Si, pentru asta, e nevoie de multa alergatura, in functie de proportiile nuntii si gusturile miresicilor si ale mirilor (in caz ca se implica in organizarea evenimentului) sau ale socrelelor (daca vor sa-si afirme parerea, si, de cele mai multe ori, o fac ) sau, nu e musai sa-si bata nimeni capul, caci se pot angaja firme specializate pentru asta.
    Saptamana asta merg cu sotul sa ne interesam de rochie.
    Casa de moda "Mireasa" din Barlad, ne-a promis acum, ceva timp, ca vor face o prezentare undeva pe la inceputul lui martie (in cateva zile). Sunt tare curioasa ce voi vedea la ei...

Inregistrat
    29.09.2006

Ce ma bucur ca am gasit pe cineva din Barlad! tu unde faci nunta? Eu mi-am cumparat deja rochita (de la salon Gabriela) si am scapat deja de o grija. Noi facem la Arcadia

Inregistrat
    26.02.2007

Si eu ma bucur mult ca am gasit pe cineva din Barlad. Nunta va avea loc la Restaurant Moldova pe 02 iunie. Rochie nu mi-am luat si sunt tare panicata. M-am gandit sa merg la "Mireasa" ca sa vad ce modele ofera. Apoi sa fac o excursie pana in Iasi cu sotul sa vad ce ofera Iasul si sa luam costum de mire pt ca am auzit ca-s reduceri mari. Unde vine salonul "Gabriela"? Cat te-a costat?

Inregistrat
    29.09.2006

Salonul Gabriela e in Bucuresti, iar pe rochie am dat 24 mil, fara voal.Eu stau in Iasi, si se vede ca nu am inceput cautarile pentru costum pentru ca nu stiu nimic de reducerile de care vorbesti tu.Rochite de mireasa gasesti in iasi se la Donna Alba, Nanette, White Lady si Agnes Toma. In legatura cu astea iti pot daca mai multe detalii daca vrei.

Inregistrat
    26.02.2007

Multumesc pentru sugestii, nu m-am hotarat inca daca voi merge la Iasi. Deocamdata sa vad ce modele are si "Mireasa" din Barlad si, apoi voi vedea ce ofera si Iasul. Reducerile de preturi la costume si pantofi de barbati nu mai sunt. Au fost la Steillman. Nu-mi permit sa dau 24 de mil si nici nu mi-as dori o rochie atat de scumpa. Astea sunt modelele care m-ar interesa:
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    29.09.2006

Nu stiu daca gasesti modele asemanatoare in Barlad sau Iasi. Oricum , radbare si perseverenta! Totusi mai e o varianta ...prin comanda, desi la Mireasa trebuie sa fii cu bagare de seama. eu am intrebat cat m-ar costa sa imi faca rochita de la avatar prin comanda. raspuns:25 mil. ceea ce este intrigant este faptul ca ea costa 19 la White Lady.

Pagina 1 din 153 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us