Pagina 3 din 915 PrimulPrimul 123451353103503 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 7320

Subiect: Pregatirile miresicilor de IULIE 2011

Implicit Re: Pregatirile miresicilor de IULIE 2011

Citat Postat de violena Vezi mesajul
    o sectiune doar a noastra... inseamna ca trebuie sa ne apucam si noi de treaba

eu inca nu am nimic rezervat... am fost doar la sala sa vedem daca ne place si ceea ce am vazut acolo m-a incantat...

faza urmatoare ... trebuie sa le spunem parintilor si ei sa accepte ideea de nunta si unde vrem sa o facem... asta o sa se intample in acest weekend

eu ma gandeam sa fac toata sala alb cu fete de masa albe, cu huse si funde albe pt scaune si cu flori albe...
    Buna!
    Scuze ca dau buzna asa, pe topicul vostru de iulie 2011, eu fiind in 2010...
    Violena, nu ma pot abtine sa nu te intreb unde se gasesc pantofii pe care ii ai in pozele de pe linkul de picassa. Sunt minunati! Inca nu am vazut asa ceva prin cautarile mele in Bucuresti. Mersi!

Inregistrat
    29.09.2009

acceptam oaspeti cinderela..si ma bucur sa te intalnes si aici...
    asa si da linda..si eu ador aranjamentele mari, dar cred ca ne usuca de bani..mie imi plac globurile alea de flori tare mult, dar 1..cred ca sunt scumpe si 2 restaurantul meu nu are o mare varietate de suporturi pt flori..eu vroiam lumanari si flori..o sa vad ce ai si ei ca suport...daca nu au ceva ok o sa ii rog frumos sa a scuteasca cu suportul lor (de altfel nu foarte frumos) si o sa-mi cumpar eu vaze dragute sau ceva de la ikea..si dragute si ieftine...

Inregistrat
    29.09.2009

si mie imi plac pozele violenei rau..si imi place buchetul de mireasa cu trandafiri albi si lalele mov de mor...cred ca asa o sa mi-l fac si eu, cu mai putina verdeata..si daca lalelele nu rezista o sa pun tot trandafiri mov..dar..imi plac lalelele de mor...

Inregistrat
    20.11.2009

Hehehe salutare miresici de iulie 2011..ma mut si eu la voi de la off topic...ce ziceti, ma primiti??

Inregistrat
    20.11.2009

Si eu sunt tot o miresica de iulie 2011 si voi avea nunta in Onesti, Bacau...

PS: App numele meu e Mihaela ...si ma bucur ff mult ca in sfarsit am devenit si noi miresicile de 2011 o generatie

Inregistrat
    08.02.2010

Smile Re: Pregatirile miresicilor de IULIE 2011

Salut fetelor.
    Ma bucur sa vad ca ne mai adunam.
    Dupa mine, Violena, cred ca ar trebui sa dai putina culoare albului pe care il preferi pt aranjarea salii.Eventual o bentita colorata, care sa vina la mijlocul funditei de pe scaun - o idee de-a mea, deci nu stiu daca cei care amenajeaza sala au asa ceva.
    Cat priveste florile, ahhh...sunt atat de minunate...eu zic ca suntem niste norocoasa, deoarece in iulie sunt mai mult decat o gramada. Ma gandesc ca ar trebui sa alegem ceva care sa nu se ofileasca repede. O prietena a avut aranjamente frumoase, din tot felul de floricele mici, printre care a strecurat si gherbere. Nici eu nu sunt fana gherbere, dar asta mi-a placut. Merita sa rugam florareasa sa ne arate potentiale modele. Numai asa putem face alegerea buna. Evident ca de preferat sa includem in aranjament flori de aceeasi culoare cu tema nuntii, dar printre ele si alte culori - cum ar fi movul, sau altele preferate, draga ana_elena.
    Eu am zarit intr-o revista un aranjament alcatuit dintr-un bol cu apa, flori (in si pe langa bol) si lumanare. Tare mi-a placut. Ma gandeam mai ales la momentul in care se aduce tortul. Am obs ca la unele nunti se inchide partial lumina si imi imaginam ca ar arata tare bine ca atunci sa se aprinda lumanarile de pe mese.
    Eu, din pacate, am ramas blocata in ultima perioada asupra rochiei. Imi tot propun sa urmaresc si alte aspecte, dar degeaba...raman fascinata in fata atator frumuseti de rochii ca uit de mine...

Inregistrat
    08.02.2010

Smile Re: Pregatirile miresicilor de IULIE 2011

Citat Postat de misucata20 Vezi mesajul
    Si eu sunt tot o miresica de iulie 2011 si voi avea nunta in Onesti, Bacau...

PS: App numele meu e Mihaela ...si ma bucur ff mult ca in sfarsit am devenit si noi miresicile de 2011 o generatie
    Bine ai venit, Mihaela!

Inregistrat
    19.08.2009

Buna.Numele meu este Andreea si evident sunt miresica de Iulie, iar nunta va avea loc in Craiova.
    De abia astept sa miresim cat mai mult....

Pagina 3 din 915 PrimulPrimul 123451353103503 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us