Pagina 1 din 155 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 1234

Subiect: Restaurante in Prahova

Inregistrat
    24.01.2007

Implicit Restaurante in Prahova

ce restaurante recomandati si da-ti detalii sa ne putem face si noi o idee.eu am ales deja central dar ce am vazut pe forum m-a cutremurat.voi miresici care sunteti deja trecute prin experienta "central" va rog sa ma sfatuiti ce sa fac ca acum nu mai pot intr-o luna sa schimb restaurantul pupici si va multumesc anticipat

Implicit Re: ce restaurante recomandati ?

oricum , acum nu cred ca mai gasesti liber in alta parte; du-te si vorbeste deschis cu ei si spune-el ca nu vrei sa ti se intample ceea ce ai citit pe forum; ca esti pretentioasa si vrei, de exemplu, inghetata in cupe, si nu in farfuriute, etc; stabileste de la inceput toate detaliile, ca pana la urma voi platiti si ei sunt obligati sa faca serviciile asa cum cer clientii! Bafta!

Inregistrat
    24.01.2007

Citat Postat de madalinahonciuc Vezi mesajul
    oricum , acum nu cred ca mai gasesti liber in alta parte; du-te si vorbeste deschis cu ei si spune-el ca nu vrei sa ti se intample ceea ce ai citit pe forum; ca esti pretentioasa si vrei, de exemplu, inghetata in cupe, si nu in farfuriute, etc; stabileste de la inceput toate detaliile, ca pana la urma voi platiti si ei sunt obligati sa faca serviciile asa cum cer clientii! Bafta!
    asa m-am gandit si eu sa scot de pe net ce am citit si sa ma duc sa le arat atunci cand o sa inchei contractul.eu il cunosc pe seful de sala,dar asta nu inseamna ca o sa ma avantajeze pe mine.oricum iti multumesc de sfat si o sa fiu f atenta atunci cand o sa semnez contracul

nu cred ca este o idee atat de buna sa ii bagi sub nas hartiile cu parerile altor miresici... nu vei castiga nimic daca il enervezi inainte! dar ai putea sa obtii acelasi rezultat spunandu-i clar ce nu ti-ar placea sa se intample; noteaza-ti pe o agenda cateva idei din intamplarile celor care au fost nemultumite in anumite privinte de acest restaurant si discuta la "subiect" cu seful de sala.
    Eu am fost la o nunta acolo si inafara de cateva chestii pe care le-am observat si eu ca ar fi in neregula, ne-am simtit chiar bine. Mult succes!

Inregistrat
    24.01.2007

Smile Re: ce restaurante recomandati ?

mersi mult de sfat.acum m-am mai linistit ca am mai vb cu cineva care lucreaza acolo si m-a sfatuit ce sa fac

Inregistrat
    12.04.2007

salutare fetelor!!imi recomandati si mie un restaurant bun in ploiesti pentru anul urmator?sau macar o parere despre best si despre cel de pe bulevard -nu mai stiu sigur dar parca prestige se numeste-nu restaurant bulevard ddesi daca este cineva care si-a facut nunta la bulevard poate veni cu o parere..noi nu avem inca nici o idee...bine ca mai avem nitel timp

Inregistrat
    07.11.2006

Citat Postat de cookyy Vezi mesajul
    salutare fetelor!!imi recomandati si mie un restaurant bun in ploiesti pentru anul urmator?sau macar o parere despre best si despre cel de pe bulevard -nu mai stiu sigur dar parca prestige se numeste-nu restaurant bulevard ddesi daca este cineva care si-a facut nunta la bulevard poate veni cu o parere..noi nu avem inca nici o idee...bine ca mai avem nitel timp
    Buna, cam cate persoane ai? In functie de asta trebuie sa-ti alegi si restaurantul. Prestij de exemplu este f frumos si f elegant, mancare buna, dar si f mic, loc de dans aproape ca nu exista, se foloseste holul ca ring de dans si mai are si 2 separeuri din care nu se vede mai nimic. Despre Best nu stiu ce sa-ti zic, nu am mai fost de un an si am inteles ca i-au schimbat designul. Daca te intereseaza Bulevardul eu acolo voi avea nunta, l-am ales pt ca este f f elegant, imi plac f mult culorile si este potrivit si pt numarul de persoane

Inregistrat
    12.04.2007

merci mult!!! eu nu am fost decat in best in prestij nu inca ...noi stam in bucuresti dar suntem ploiesteni amandoi asa ca..facem in ploiesti...bulevardul l-am vazut doar pe dinafara si arata bine dar inauntru nu am nici cea mai vaga idee cum mai e...voi acolo ati vrut de la inceput sau v-ati plimbat prin mai multe pana ati gasit?din pacate noi am fost doar prin..cafe viena, rothmans, best, vita de vie, regina noptii ...asa ca probabil va trebui sa mai bantuim nitel sa vedem unde am vrea...ca numar de persoane..cred ca undeva pe la 150... daca mai ai niste sfaturi,idei astept cu mult interes ...si sarumana pt ajutor ..suntem cam chiauni ..noroc ca mai e timp..

Pagina 1 din 155 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us