Pagina 2 din 36 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 288

Subiect: Ingrijirea genelor / gene false

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: Cui ii este groaza de genele false?

Eu am avut gene false la nunta fara sa-mi doresc, mi le-a pus la machiaj si nici macar nu mi-am dat seama decat cand am ajuns acasa si mi-a zis mama. Eu am gene lungi, negre si dese, dar parca mi se parea mie ca arata mai bine si ca parca sunt mai lungi, dar nu am stiut ca mi le-a pus, serios. Au aratat foarte bine, numai prietenele mele si-au dat seama ca sunt false, nu au fost deloc exagerate. Dimineata s-au dat jos cu buretei demachianti.
    Proaspat casatorita!

Inregistrat
    23.07.2006

Cool Re: Cui ii este groaza de genele false?

Cele din prima poza sunt cele pe care le-am cumparat, dar in pachet cu aplicator si lipici. Au instructiuni ... o sa incerc o data singura sa vedem cum arata. Machiajul se aplica dupa ce sunt genele false lipite.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    20.04.2006

Buna,miresici! Sincer,si pr mine m-ar tenta sa-mi pun gene false in ziua nuntii. Eu am genele lungi, insa nu sunt foarte intoarse.
    Am si eu cateva intrebari,dar sa nu radeti de mine : Unde se lipesc mai exact genele false,deasupra sau sub genele naturale? Se mai vad genele naturale? Pupici

Inregistrat
    07.02.2005

Eu recunosc ca am gene urate. Sunt scurte LOL. Asta e. Dar ma dau extrem de rar cu rimel pt ca la un moment dat cand ma dadeam zilnic imi cadeau genele intr o veselie...Legat de genele false, cel mai bun criteriu e pretul. Daca sunt 50-100 mii din Sir, piata etc atunci nici nu ma astept sa arate bine, sa se lipeasca bine, sau sa se dezlipeasca bine. Daca sunt unele profesionale, din par natural (veverita, nurca etc), cred ca sunt bune, dar si costa peste 200 euro.

Raza_de_soare Guest

Citat Postat de ryanaro Vezi mesajul
    Daca sunt unele profesionale, din par natural (veverita, nurca etc), cred ca sunt bune, dar si costa peste 200 euro.
    Eu vreau numai din par de vulpe argintie sau urs.Daca e urs, sa fie grizzly!

Acum pe bune, unde gasesc gene false BUNE, de calitate?

Inregistrat
    07.02.2005

Vb foarte serios cand zic ca sunt din par natural. Gen pensulele de calitate. de nurca sunt cam 50$. citeste asta:

http://www.variety.com/index.asp?lay...&category=2039

zice si de unele din par omenes, de 120$, si de unele de 10mii $, cu diamante LOOOL.

Inregistrat
    07.02.2005

Incerc sa va pun o poza cu mutra mea, e putin ciudata, dar aici se vad cel mai bine genele. Nu stiu din ce erau genele dar erau de calitate. Nu stiu unde se gasesc, cel mai bine ar fi sa vi le puneti la un salon, sa nu aveti surprize neplacute. Erau puse intre genele mele ca niste manunchiuri mici formate din 3 fire foarte subtiri...nu stiu daca am explicat bie. Sper se se vada ceva in poza.
    Imagini atasate Imagini atasate
    Proaspat casatorita!

Inregistrat
    28.07.2006

Citat Postat de ligia Vezi mesajul
    Incerc sa va pun o poza cu mutra mea, e putin ciudata, dar aici se vad cel mai bine genele. Nu stiu din ce erau genele dar erau de calitate. Nu stiu unde se gasesc, cel mai bine ar fi sa vi le puneti la un salon, sa nu aveti surprize neplacute. Erau puse intre genele mele ca niste manunchiuri mici formate din 3 fire foarte subtiri...nu stiu daca am explicat bie. Sper se se vada ceva in poza.
    mie imi plac f mult!

Pagina 2 din 36 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us