Pagina 1 din 36 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 288

Subiect: Ingrijirea genelor / gene false

Inregistrat
    25.10.2006

Post Ingrijirea genelor / gene false

Se aplica usor, arata bine, se pastreaza un oarecare timp si contureaza superb ochii.........

Cu sau fara gene false, miresici????

Inregistrat
    25.06.2006

Implicit Re: Cui ii este groaza de genele false?

categoric fara.......nu mi plac...........n as incerca..........tot ce e fals,nu ma incanta.........

Inregistrat
    12.10.2006

Fara ,bine eu am noroc ca sunt inzestrata de la natura cu gene frumoase ...ca daca nu ,nu cred ca as mai fi zis asa ... Pentru cineva care nu are genele asa de frumoase ..zic eu ca se merita macar pentru ziua cea mare ...

Inregistrat
    28.07.2006

depinde de ce tip de gene.....cele din comert cu care s-ar putea sa te trezesti in farfurie.....sau cele aplicate in salon? cele aplicate in salon dureaza pana la 3 sapt, costa peste 200RON si cer f mare atentie la machiat si demachiat.....adica nu te demachiezi cu pad-ul de vata, ci cu betigasul de urechi....ceea ce e cam incomod! nu cred ca te poti da cu rimel......ma gandesc eu! am o prietena care si-a pus, si aratau f bine, nici nu ziceai ca sunt false!

Inregistrat
    23.07.2006

Cool Re: Cui ii este groaza de genele false?

Eu mi-am cumparat si vreau sa incerc la nunta (nu sunt in stare sa le aplic singura oricum)... cred ca in poze se vede diferenta. Nu sunt foarte lungi, teatrale, si sper sa nu fie exagerate

Raza_de_soare Guest

Eu as incerca si gene false,asa, ca kestie, dar nu cred ca mi-ar sta bine, pt ca eu am oricum gene si negre, si lungi si dese.Problema la mine este ca genele inferioare nu mi le pot rimela din cauza faptului ca sunt prea lungi si imi dau un aer a la Margareta Paslaru, de zici ca tin o bomba in mana!

Inregistrat
    10.10.2006

Citat Postat de Raza_de_soare Vezi mesajul
    Eu as incerca si gene false,asa, ca kestie, dar nu cred ca mi-ar sta bine, pt ca eu am oricum gene si negre, si lungi si dese.Problema la mine este ca genele inferioare nu mi le pot rimela din cauza faptului ca sunt prea lungi si imi dau un aer a la Margareta Paslaru, de zici ca tin o bomba in mana!
    Ce tare esti Parca te si vad falfaind din gene, atentie EXPLODEAZA

Raza_de_soare Guest

Citat Postat de map Vezi mesajul
    Ce tare esti Parca te si vad falfaind din gene, atentie EXPLODEAZA

Arat oribil, credeti-ma....ca a incercat makioza data trecuta o smekerie, cica se le rimelam "intr-o parte" si tot perpendiculare au vrut sa stea, si tot tzapene si lungi, si nici nu vreau sa le tund, ce naiba, am ajuns sa imi frezez genele!

Dar ce gene false folositi voi?Unde se gasesc si cum se lipesc?

Da bate gandul sa incerc in ideea de a nu mai folosi rimel, ca ma enerveaza faptul ca am un defect la un oki, sau mai bine zis un oki defect cu cateva gene care se cracaneaza aiurea la rimelat si trebue sa ma strofoc ceva timp ca sa fie okii simetrici dpdv al genelor, ca si curbura, ca unele se curbeaza bine, altele doar cu biciul!

Si nu vreau gene d'alea smekere care tzin cateva luni la oki, eu vreau de unica folosinta, sau hai, de cateva zile.Si sa le pot dezlipi usurel, dar nici sa imi pice in farfurie...Va dati seama cum as arata cu un oki genos si altul kel?

Pagina 1 din 36 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us