Pagina 3 din 177 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 1411

Subiect: Recomandari medici ginecologi

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: recomandari medici ginecologi

Dar de doctorul Nicolae Vlad ati auzit? Stie cineva ceva?
    Sau dr. Stancovici sau dr. Albu?
    Cabinet Sanorur in militari.

Inregistrat
    07.02.2005

Stiu ca voi sunteti majoritatea din Bucuresti, dar daca e cineva care va intra din Iasi sau din imprejurimile Iasului vi-l recomand cu mare caldura pe dc. Mircea Onofirescu, un dc de nota 20, am fost operata la el si nu am simtit ca am fost intr-un spital la cate de bine am fost tratata. Mergeti cu incredere si veti vedea daca veti cauta si pe alte forumuri ca veti gasi numai cuvinte de lauda.

Inregistrat
    25.06.2006

Citat Postat de crisarh Vezi mesajul
    Dar de doctorul Nicolae Vlad ati auzit? Stie cineva ceva?
    Sau dr. Stancovici sau dr. Albu?
    Cabinet Sanorur in militari.
    dr albu din giulesti?? ...de el vb,probabil.........dc e el>a fost profu meu de genetica........mie imi place de el........e un om f serios si stie ce face.......a fost medicul corinei danila......

Inregistrat
    07.02.2005

Post Re: recomandari medici ginecologi

Citat Postat de andradap Vezi mesajul
    Apropos de medici ginecologi...

La recomandarea mai multor prietene doctorite, dar si a mamei (in care am 100% incredere...logic )... o sa ma duc la Dr. Cezara Bucur de la Giulesti... Mai este si la o clinica particulara.

Din cate am auzit...este o doctorita foarte buna, dar acum sa vedem... Va povestesc mai multe cand voi veni de la consultul la ea!!!
    Nu stiu cum sa incep,sau mai bine zis nu stiu daca e cazul sa zic ceva,dar nici nu prea pot sa tac.Unei prietene i s-a intamplat ceva fff nasol cu doctoritza asta.Nu pot sa povestesc ,dar daca vrei detalii spune-mi pe pm.
    POZE NUNTA NOASTRA:
    http://www.flickr.com/photos/[email protected]/sets/

CARINA,IUBITA MEA!

Inregistrat
    13.10.2006

Citat Postat de dj Vezi mesajul
    Atentie la Herghelegiu. Mai cauta pe net pentru ca am citit niste pareri... si nu doar de la o pacienta.

Drept e ca am citit pareri si pro si contra, dar in majoritate asa am vazut ca e cam la toti medicii, nimeni nu are feedback 100% pozitiv...Ce sa zic? m-am operat la el anul trecut in toamna de chist de 6 cm, care se pare ca m-ar fi impiedicat sa fac BB. In doua zile am fost pe picioare (desi nu chiar in forma maxima, dar oricuim), si am o colega care a nascut 2 copii cu el prin cezariana si inca una care si-a facut o operatie ca si mine si pana acum toata lumea e ok. Eu am fost multumita. Ce sa zic? Am mai fost si la altii, care ma tot chemau din 2 in doua saptamani, ma puneau sa platesc fel de fel de analize si pana la urma nu a fost nici unul in stare sa se prinda ca am un ditamai chistul pentru ca nu au fost in stare sa imi faca o ecografie, pana si eu il vedeam la ecograf asa era de mare...una chiar mi-a zis ca am anexita!

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de mitutza Vezi mesajul
    dr albu din giulesti?? ...de el vb,probabil.........dc e el>a fost profu meu de genetica........mie imi place de el........e un om f serios si stie ce face.......a fost medicul corinei danila......

Cred ca este la Giulesti, eu i-am gasit la un cab privat -Sanorur- de pe bd. Iuliu Maniu si mi-a mai spus cineva ca toti cei trei medici de acolo sunt buni. Eu am fost o data la dr Nicolae Vlad si de aceea nu prea stiu ce si cum.

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de crisarh Vezi mesajul
    Cred ca este la Giulesti, eu i-am gasit la un cab privat -Sanorur- de pe bd. Iuliu Maniu si mi-a mai spus cineva ca toti cei trei medici de acolo sunt buni. Eu am fost o data la dr Nicolae Vlad si de aceea nu prea stiu ce si cum.

Fetelor mi-ati dat o veste buna
    Cabinetul este pe langa mine si cred ca e cel unde vroiam eu sa merg pt cauterizarea ranii pe col...ce bine ca ziceti ca e medic bun..macar acum stiu si eu la cine sa ma duc cand ajung la acel cabinet...va pupicccc
    Tweety Jr.

Inregistrat
    20.04.2006

fetelor, ziceti-mi si mie unde sa caut impresii despre dr ruxandra dumitrescu, de la cantacuzino. eu sunt multumita de ea, dar sunt curioasa ce spun altii, daca sunt pareri impotriva ei. va pup

Pagina 3 din 177 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us