Pagina 3 din 6 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 43

Subiect: Intalnire februarie 2010, sponsor KLM

Inregistrat
    03.10.2008

Smile Re: Intalnire februarie 2010, sponsor KLM

Citat Postat de publisher_sanomahearst Vezi mesajul
    Ma bucur ca fetele care au fost aseara impreuna cu noi s-au simtit bine. Apreciez si observatiile foarte pertinente ale unora dintre cele care nu au avut sansa de a ne fi alaturi. Din pacate inca nu putem organiza eveniemnte foarte mari, dar ne gandim si la asta. In plus, cred ca trebuie sa ne bucuram ca exista aceste evenimente la care sponsori precum KLM-Air France doresc sa comunice cu voi.

Am fost chiar foartte placut impresionata de implicarea lor si deschiderea fata de voi. Voua cum vi s-a parut ca a functionat acest parteneriat Miresici - KLM-Air France?

PS: dupa 12:00 voi primi cateva poze si poate in cursul zilei si filmul de la intalnire.
    Într-adevăr au fost foarte implicați, sociabili, veseli și comunicativi.
    În felul ăsta, e drept, că-și câștigă și clienții, dar..binențeles aflăm și noi (posibilii clienți) de ofertele lor.
    Eu una, am fost foarte încântată de tot ce s-a întâmplat acolo.
    Un miracol este un lucru imposibil care este totusi posibil.
    (A miracle is an impossible thing that is nevertheless possible.) G.B. Shaw

Implicit Re: Intalnire februarie 2010, sponsor KLM

Iata ca avem si pozele. Le-am postat deocamdata pe contul facebook al Miresici.ro. Va invit sa deveni fani pe Facebook:http://www.facebook.com/album.php?id...7695&aid=10102
    Adina Vasilescu
    Publisher
    SANOMA HEARST ROMANIA SRL
    www.sanomahearst.ro

Inregistrat
    31.03.2007

Citat Postat de luminita09 Vezi mesajul
    Eu chiar nu inteleg de ce aceasta suparare. In primul rand, in regulamentul concursului scria foarte clar ca aceasta intalnire va avea loc pe 25 februarie, deci, orice utilizator (din provincie) care se inscria la concurs, isi asuma riscul de a fi prezent sau nu la acest eveniment.
    Nu este vina nimanui, ca ceilali utilizatori ai forumului nu au observat la timp acest consurs si nu s-au inscris din timp.
    Da, greseala administratorului (sau nu stiu a cui...)a fost ca nu au anuntat pe 23 februarie lista castigatoarelor, ci pe 24.
    Dar...sa fim obiective acum, chiar daca se anunta lista din 23 februarie...un utilizator finalist dintre cele 35, sa spunem din botosani... se invoia de la serviciu si batea atata drum pana in bucuresti, desi stia foarte bine ca acest castigator se va extrage prin tragere la sorti, si exista riscul de a faca drumul pana in bucuresti doar pentru a face act de prezenta?!

PS. Am fost la eveniment si m-am simtit excelent, chiar daca nu am castiga nimic.
    Aceasta nu a fost o intalnire...a fost un eveniment, un concurs, asta era ideea... Diferenta este ca, la acest eveniment au fost prezente numai cele care au participat la acest concurs,cele care au fost alese prin tragere la sorti nu si cele care participa lunar la intalnirile miresicilor...De aceea era mai corect sa aiba alt titlu...Concurs KLM era mult mai ok...
    Believe in yourself... faith, hope, fight and love

Buna!
    Am participat aseara la evenimentul organizat de KLM...pt mn a fost o seara relaxanta, in care am socializat cu celelalte miresici si am shimbat pareri pe baza subiectului " nunta"...cum era de asteptat. m-am simtit bine!
    La sfarsit am avut norocul ca biletul castigator extras sa fie...al meu!am plecat acasa f fericita si entuziasmata ca vom vedea Amsterdamul...abia asteptam!
    multumesc organizatorilor, companiei KLM si celor care m-au felicitat!
    Inca nu stiu cand vom pleca, dar cu siguranta cand ne vom intoarce,voi adauga poze pe acest site.
    Pupici!

Daca nu aveti cont Facebook inca, puteti vedea pozele de la intalnire in albumul de pe
    miresici dedicat acestui eveniment :http://www.miresici.ro/gallery/showgallery.php/cat/1996
    Adina Vasilescu
    Publisher
    www.sanomahearst.ro

Inregistrat
    03.10.2008

Smile Re: Intalnire februarie 2010, sponsor KLM

Citat Postat de mamuska Vezi mesajul
    Aceasta nu a fost o intalnire...a fost un eveniment, un concurs, asta era ideea... Diferenta este ca, la acest eveniment au fost prezente numai cele care au participat la acest concurs,cele care au fost alese prin tragere la sorti nu si cele care participa lunar la intalnirile miresicilor...De aceea era mai corect sa aiba alt titlu...Concurs KLM era mult mai ok...
    Ok..bine rectific.."eveniment" sau "concurs".. și nu "întâlnire".
    Dar eu tot nu înțeleg de ce s-a supărat atât de tare toată lumea..
    Un miracol este un lucru imposibil care este totusi posibil.
    (A miracle is an impossible thing that is nevertheless possible.) G.B. Shaw

Pe unde o fi celelalte castigatoare? Haideti, spuneti ce ati castigat! Sa afle si celelalte miresici!
    Adina Vasilescu
    Publisher
    www.sanomahearst.ro

Inregistrat
    31.03.2007

Citat Postat de luminita09 Vezi mesajul
    Ok..bine rectific.."eveniment" sau "concurs".. și nu "întâlnire".
    Dar eu tot nu înțeleg de ce s-a supărat atât de tare toată lumea..
    Cred ca voi nu intelegeti ce vrem sa spunem noi.... nu s-a suparat nimeni ca ati participat numai voi...ideea e ca aceasta nu a fost o intalnire, intalnirea este atunci cand participa toate cele care doresc, nu printr-o tragere la sorti...
    Believe in yourself... faith, hope, fight and love

Pagina 3 din 6 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us