Pagina 2 din 209 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 1667

Subiect: Intalniri miresici de 2011

Inregistrat
    15.07.2007

Implicit Re: Intalniri miresici de 2011

Citat Postat de Anca1711 Vezi mesajul
    nu`s din bucuresti
    nici eu dar mi-ar placea sa ne cunoastem si personal. o sa incep cu galatiul si daca se nimereste sa fiu prin zona... nu scapati de mine
    MIRESICA DE 2011
    Poze casatorie civila

<embed src="http://www.widdlytinks.com/wedding/tickers/weddingticker.swf" flashvars="t1=Doamna B. in&t2=de zile!&t3=Azi devin Doamna B!&bckimg=11&y=2010&m=12&d=18&colorNumber=1&fontty pe=Playful" quality="high" wmode="transparent" name="Wedding Tickers at WiddlyTinks" allowscriptaccess="samedomain" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" align="middle" height="80" width="300">

Inregistrat
    17.08.2009

Citat Postat de Dana_B Vezi mesajul
    nici eu dar mi-ar placea sa ne cunoastem si personal. o sa incep cu galatiul si daca se nimereste sa fiu prin zona... nu scapati de mine
    desigur. deci ramane valabila oferta. cine ajunge in suceava sa`mi spuna )

Inregistrat
    29.12.2009

Eu vreau sa merg pe 7 martie la intalnirea miresicilor din Constanta....asa ca la noi..intre sirene

Inregistrat
    13.05.2009

eu vreau sa ne intalnim chiar daca nu o sa pot sta mult pt k acum in martie a examene la facultate dar vin sa va vad...deci pune-ma pe lista

Inregistrat
    29.01.2010

Citat Postat de buturuga_sorina Vezi mesajul
    eu vreau sa ne intalnim chiar daca nu o sa pot sta mult pt k acum in martie a examene la facultate dar vin sa va vad...deci pune-ma pe lista

super hai ca suntem 2 dejaaa...........hai fetelor mai usor cu ritmul asta ca o sa va ia radarul...

Inregistrat
    23.07.2009

'Mna seara!
    Ete, chiar daca nu fac nunta in Bucuresti, sunt aici de cativa anisori, si-am sa mai fiu inca... Desi se vede si din profilul meu, eu fac nunta in Suceava dar pregatirile si ideile pleaca din Bucuresti. Asadar, daca se hotaraste vreo data ceva, puneti-ma si pe mine.
    Pupici!
    Claudia
    Zo... 3 and still counting...

Inregistrat
    22.01.2010

oo...marete planuri!!abia acum am observat topicul asta.buna initiativa!! vin si eu cand va hotarati,numai asteptati sa treaca gerul!!

Inregistrat
    29.12.2009

As veni si eu, mai discutam...dar deocamdata s-a amanat si intalnirea din Cta!!

Pagina 2 din 209 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us