Pagina 2 din 5 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 36

Subiect: Crismona

Inregistrat
    23.08.2009

Implicit Re: Restaurant Crismona

Scuzati de intarziere... Pe 20August 2011 am nunta iar referitor la decor al meu viitor barbat are ceva pile pe acolo si sper sa le bag pe gat un decor din afara...

Inregistrat
    23.08.2009

tcv16 Cat avans ai platit?

Inregistrat
    17.09.2008

Ai rezervat doar localul sau te- ai mai ocupat si de altceva?

Citat Postat de o_moaka Vezi mesajul
    Scuzati de intarziere... Pe 20August 2011 am nunta iar referitor la decor al meu viitor barbat are ceva pile pe acolo si sper sa le bag pe gat un decor din afara...

Inregistrat
    23.08.2009

Nu m-am ocupat inca de nimic altceva...Cred ca e prea devreme, o sa icep pe la vara sa ma ocup de restul

Inregistrat
    26.03.2010

buna tuturor miresicilor!!!
    sunt nou inscrisa pe acest forum as vrea si eu mai multe informatii despre restaurant Crismona (meniul cat costa si ce include,daca se fac si nunti micute aprpox 70 de pers) eu nu sunt din Vaslui dar viitorul meu sot ar vrea sa facem acolo nunta (el e din VS).
    va rog ajutati-ma si pe mine cu informatii!
    multumesc!
    Ultima editare de mihaelam10 : 08.04.2010 11:01:59

Inregistrat
    23.08.2009

Bun venit Mihaela si scuze intarzierea...
    Referitor la Crismona...au o sala mare si o sala mica...Sala mare o inchiriaza la un minim de 130 de persoane iar sala mica cred k e tocmai potrivita pt tine cu 70 de persoane si arata foarte bine. Meniul este cel mai ieftin din Vaslui 80-85Ron cu 3 feluri de mancare si o cafea sau 95 Ron cu 4 feluri de mancare...restul iti aduci tu de acasa...Referitor la decor esti obligata sa faci cu ei cu suma de 1500 Ron dar daca platesti un comision de 500 Ron poti sa aduci alta firma.Avansul e de 1000Ron cand inchiriezi contractul si se plateste un ospatar si un bucatar la 25-30 de persoane cate 1 mil de fiecare. Sper ca nu am postat prea tarziu si ca ti-am fost de folos.Eu ieri am inchiriat contract cu ei si patroana a fost foarte de treaba! Succes:-*

Inregistrat
    17.09.2008

Felicitari pt rezervarea salii

Citat Postat de o_moaka Vezi mesajul
    Bun venit Mihaela si scuze intarzierea...
    Referitor la Crismona...au o sala mare si o sala mica...Sala mare o inchiriaza la un minim de 130 de persoane iar sala mica cred k e tocmai potrivita pt tine cu 70 de persoane si arata foarte bine. Meniul este cel mai ieftin din Vaslui 80-85Ron cu 3 feluri de mancare si o cafea sau 95 Ron cu 4 feluri de mancare...restul iti aduci tu de acasa...Referitor la decor esti obligata sa faci cu ei cu suma de 1500 Ron dar daca platesti un comision de 500 Ron poti sa aduci alta firma.Avansul e de 1000Ron cand inchiriezi contractul si se plateste un ospatar si un bucatar la 25-30 de persoane cate 1 mil de fiecare. Sper ca nu am postat prea tarziu si ca ti-am fost de folos.Eu ieri am inchiriat contract cu ei si patroana a fost foarte de treaba! Succes:-*

Inregistrat
    23.08.2009

Multumesc mult Chiar sunt foarte fericita ca am reusit sa inchiriez la Crismona pentru ca acolo mi-am dorit sa o fac de cand s-a inceput constructia restaurantului...Ca sa nu mai zic ca acelasi vis il avea si socrul mare

Pagina 2 din 5 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us