Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567
Rezultate de la 49 la 51 din 51

Subiect: Accesorii pentru miri si mirese in Judetul Bihor

Inregistrat
    08.01.2011

Implicit Re: Corcarde, Corsaje si alte accesorii in Oradea

Citat Postat de moniklm Vezi mesajul
    depozitul este in partea stanga cum mergi de la bancpost spre bdul decebal pe malul cisului vis-a-vis cu podul pietonal pe colt parca poarta maroniu
    au explicat fetele la pagina 3 unde este floraria, povesteste-ne si noua ce vrei sa faci, eventual pune poze

Inregistrat
    19.08.2010

Implicit Re: Corcarde, Corsaje si alte accesorii in Oradea

Citat Postat de ArianaLuvlee Vezi mesajul
    De-acolo mi-am luat si eu cartoane,sunt la cel mai bun pret acolo...stiu k si eu am cautat foarte mult.Daca vreti sa va faceti singure invitatiile va spun si unde va taie cartonul,pe vasile alecsandri este un magazin de papetarie,parca totem se numeste...
    si ai de unde alege? au multe tipuri? si eu vreau sa imi fac invitatiile singura

Inregistrat
    19.08.2010

Implicit Re: Unde gasim Accesorii pt mirese in Oradea?

Citat Postat de moniklm Vezi mesajul
    buna fetelor
    dati-mi o idee, mi-am cumparat rochia, dar nu am nimic ce sa iau pe spate in biserica, sau daca va fi mai racoare, nu prea as vrea sa optez pt un bolerou din saten sau dantela pt ca fusta rochiei este dintr-un voal foarte foarte fin, orice idee este bine venita
    mersi

ti-ai gasit ceva? daca nu, trimitemi id-ul tau pe pm ca sa iti trimit o poza. cred ca stiu ce ar merge ;)

Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us