Pagina 2 din 58 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 464

Subiect: Cununie civila in Pitesti

Inregistrat
    02.03.2007

Post Re: cununia civila la primarie

Da, chestia cu statul in picioare si asteptarea de cateva ore bune am patit si noi.... la primarie...dar..eu sincer am facut cununia la primaria din
    Bascov de unde sunt parintii mei si a fost super, am avut tot timpul din lume si chiar a iesit bine mai ales ca eram singurii in ziua aceea... dar acum finii mei au la primarie in Pitesti.... si ma gandesc cu groaza cat vom sta pe acolo...

Inregistrat
    15.11.2006

Implicit Re: cununia civila la primarie

Si pe mine ma bate gandul sa fac la primarie, oare se aproba usor ?
    "Nu as spune probabil tot ceea ce gandesc, dar cu siguranta as gandi tot ceea ce spun."

Inregistrat
    13.02.2007

Citat Postat de arina Vezi mesajul
    si noi tot la primarie o facem...mai elegant...ai unde sa dai noroc cu un pahar de sampanie, sa servesti ceva... sa nu t grabeasca nimeni
    Ai fost in audienta asa cum zicea o miresica mai sus? Sau ai intervenit pe langa cineva? Ca sa stiu ce metoda aplic, ca suna bine asa.

Inregistrat
    29.08.2006

Citat Postat de alias Vezi mesajul
    Ai fost in audienta asa cum zicea o miresica mai sus? Sau ai intervenit pe langa cineva? Ca sa stiu ce metoda aplic, ca suna bine asa.
    n-am fost in audienta....interventii.. aveam nevoie ca vrem s-o facem si la 17 30...

Inregistrat
    13.02.2007

n-am fost in audienta....interventii.. aveam nevoie ca vrem s-o facem si la 17 30...
    mersci mult! asa tarziu vrei? La biserica la ce ora te duci? Sau te duci la cununie direct in rochia de mireasa?

Inregistrat
    29.08.2006

Citat Postat de alias Vezi mesajul
    mersci mult! asa tarziu vrei? La biserica la ce ora te duci? Sau te duci la cununie direct in rochia de mireasa?

eu fac doar cununia civila!!!! la biserica, in 2009!
    vreau asa tariziu ca sa mergem direct la restaurant...
    tu cum stai cu pregatirile ca nu mai avem mult?

Inregistrat
    13.02.2007

eu fac doar cununia civila!!!! la biserica, in 2009!
    vreau asa tariziu ca sa mergem direct la restaurant...
    tu cum stai cu pregatirile ca nu mai avem mult?
    Mai am de impartit invitatii dar sunt deja anuntati toti, rochita mi-o iau azi, pt cununie astept sa mai apara ceva mai de vara. Pentru mire insa nu am luat nimic, doar m-am uitat eu pt el, le cam stiu pe unde sunt si nu va fi greu, il iau intr-o zi la plimbare si cumparam tot. Tortul tb sa ma duc sa-l comand, iar pt decorarea salii am gasit ceva mai ieftin, si chiar baloane cu heliu la 25.000 lei bucata. Mai sunt mici detalii dar e timp si pentru ele. Rochia mea a fost stresul mare. Mai am de gasit unde mergem in luna de miere ca la sf acestei sapt e targul de turism si ma duc luni sa vad ce a aparut nou. Tu in ce stadiu esti? Si scuze, dar uitasem ca tu ai decat cununia.

Inregistrat
    29.08.2006

eu mi-am comandat rochitele (m-am hotarat sa imi fac doua...una e la stadiul de proba, cealalta la stadiu de masuri :P), beib si-a luat costumul.. trebuie sa mergem cat de curand la analize, apoi sa ne luam pantofi... buchetul, baloane pt sala... husele si fetele de masa sunt deja "vorbite".. coafor, machiaj... si ce mai trebuie mai atunci... a..si sa mai sun cateva persoane pt ca nu le-am invitat oficial!! si cel mai imp sa vad cum o sa fie rochitele daca nu imi plac atunci va fi durerea cea mare

Pagina 2 din 58 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us