Pagina 3 din 58 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 464

Subiect: Cununie civila in Pitesti

Inregistrat
    29.08.2006

Implicit Re: Cununie civila in Pitesti

cele care ati mai fost pe la cununii civile la primarie ce stiti, putem sa aruncam cu petale artificiale sau ceva??

Inregistrat
    13.02.2007

Citat Postat de arina Vezi mesajul
    cele care ati mai fost pe la cununii civile la primarie ce stiti, putem sa aruncam cu petale artificiale sau ceva??
    Daca te referi la aruncatul afara, pe treptele alea, da, am vazut si nu a zbierat nimeni ca se face mizerie, era acum cativa ani, dar nu cred ca s-a schimbat ceva. Oricum nu cred ca fac aia curat decat seara, nu dupa fiecare pereche, pentru ca oricum nu ar fi avut timp. Poti sa arunci fara probleme zic eu.

Inregistrat
    29.08.2006

Citat Postat de alias Vezi mesajul
    Daca te referi la aruncatul afara, pe treptele alea, da, am vazut si nu a zbierat nimeni ca se face mizerie, era acum cativa ani, dar nu cred ca s-a schimbat ceva. Oricum nu cred ca fac aia curat decat seara, nu dupa fiecare pereche, pentru ca oricum nu ar fi avut timp. Poti sa arunci fara probleme zic eu.
    e bine atunci...cred ca o sa cumpar niste petale artificiale si tuburi cu sapun pt balonase

Inregistrat
    20.04.2006

eu am avut petale naturale de trandafir, mi le-a dat bonus tipa la care am facut cocardele...parca sunt mai suave..

Inregistrat
    29.08.2006

Citat Postat de rocsi6666 Vezi mesajul
    eu am avut petale naturale de trandafir, mi le-a dat bonus tipa la care am facut cocardele...parca sunt mai suave..
    dap, ai dreptate... eu nu sunt adepta florilor artificiale...dar am inteles ca d-astea se arunca

Inregistrat
    20.04.2006

Citat Postat de arina Vezi mesajul
    dap, ai dreptate... eu nu sunt adepta florilor artificiale...dar am inteles ca d-astea se arunca
    nu cred ca te cearta nimeni daca arunci cu naturale...sunt si biodegradabile...ideea e sa iti faci rost de la o florarie, ca nu te apuci sa cumperi trandafiri ca sa le smulgi petalele....sau....mai stii?!!!
    Tu ai cununia pe 5 mai? e exact de ziua mea...

Inregistrat
    29.08.2006

Citat Postat de rocsi6666 Vezi mesajul
    nu cred ca te cearta nimeni daca arunci cu naturale...sunt si biodegradabile...ideea e sa iti faci rost de la o florarie, ca nu te apuci sa cumperi trandafiri ca sa le smulgi petalele....sau....mai stii?!!!
    Tu ai cununia pe 5 mai? e exact de ziua mea...
    hehe..sa ciocnesti un pahar si pt noi, o sa ciocnim si noi unul pt tine

Inregistrat
    17.03.2007

La cununia civila cand iti depui actele te programeaza la ce ora vor ei?
    Sorana....
    foarte foarte fericita.....

Pagina 3 din 58 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us