Pagina 188 din 188 PrimulPrimul ... 88138178186187188
Rezultate de la 1.497 la 1.504 din 1504

Subiect: Buchetul nasei

Inregistrat
    15.09.2011

Implicit Re: Buchetul nasei

Citat Postat de Colt.mihaela Vezi mesajul
    imi place ff mult buchetul acesta....oare se face pe la vreo florarie pe la noi?ce super ar fi..uite spre ex.mie imi place asta pe care l-am atasat,desi trandafirii lila nu prea se asorteaza cu nimic.L-am ales pe bleu sau albastru pentru ca nu am de ce altceva sa ma leg...nu pot sa il fac roz..ar fi ca nuca in perete.Merge alb,in combinatie cu ceva...nu am crez ca alegerea buchetului imi va da atata durere de cap.
    tot de la red este si buchetul trimis de bine.Daca mergi cu poza la o florarie,nu au cum sa nu-l poata reproduce.

Inregistrat
    03.12.2008

Sunt intr-o mare dilema, daca ma puteti ajuta as fi tare bucuroasa. Nu stiu ce culori sa-mi fac buchetul de nasa. Rochia mea este roz inchis cu negru, proportia fiind cam egala. Deci ce culori ar trebui sa aleg pentru buchetul meu? Astept raspunsul vostru. Va multumesc.
    daca doriti sa vedeti valsul nostru va invit aici Mentionez ca nu a fost prins exact de la inceput
    http://www.youtube.com/watch?v=joiB50GEzyM

Inregistrat
    07.06.2013

super frumosi ati fost si mai ales ati ales o superba melodie
    Cat despre buchet, incearca ceva cu bujori...sunt superbiii!

Inregistrat
    14.02.2011

Pe 26 octombrie vom fi si noi nasi si de cununie, si de botez. Eu imi doresc foarte mult sa NU am buchet.
    E musai sa am?
    Simt ca mai mult ma incurca. Apoi il aduc acasa si mi-l mananca pisoii

Inregistrat
    17.09.2008

Citat Postat de Princess1308 Vezi mesajul
    Pe 26 octombrie vom fi si noi nasi si de cununie, si de botez. Eu imi doresc foarte mult sa NU am buchet.
    E musai sa am?
    Simt ca mai mult ma incurca. Apoi il aduc acasa si mi-l mananca pisoii
    acelasi lucru am zis si eu. Nu am buchet pentru ca nu-i vad rostul. la noi in zona nasii tin lumanarile, asa ca voi fi ocupata cu ele, la poze voi avea lumanarile in mana, si in rest, dor sa-i duc grija sau eventual sa-l instrainez la te miri cine..voi avea o bratarica cu o floricica la mana si atat.

Inregistrat
    14.02.2011

Citat Postat de atheaa_me Vezi mesajul
    acelasi lucru am zis si eu. Nu am buchet pentru ca nu-i vad rostul. la noi in zona nasii tin lumanarile, asa ca voi fi ocupata cu ele, la poze voi avea lumanarile in mana, si in rest, dor sa-i duc grija sau eventual sa-l instrainez la te miri cine..voi avea o bratarica cu o floricica la mana si atat.
    La noi domnisoara si cavalerul de onoare tin lumanarile, deci voi avea mainile libere la cununie. Dar tot m-ar stresa ingrozitor Pe urma trebuie sa-l iau pe bebe in brate, ce fac, pun buchetul in carucior?
    Macar nu voi fi singura nasa fara buchet

Inregistrat
    17.09.2008

Citat Postat de Princess1308 Vezi mesajul
    La noi domnisoara si cavalerul de onoare tin lumanarile, deci voi avea mainile libere la cununie. Dar tot m-ar stresa ingrozitor Pe urma trebuie sa-l iau pe bebe in brate, ce fac, pun buchetul in carucior?
    Macar nu voi fi singura nasa fara buchet
    tot va trebui sa pui cununiile, verighetele..oricum am vauzt multe nase fara buchet, si mi se pare mai ok asa..eu nu am inteles de ce traditia ca si nasa are buchet, inainte nu era asa...avea doar mireasa.

Inregistrat
    28.10.2013

Buchetul nasei va avea trandafiri rosii si santini verde,ceva de genul
    Ultima editare de Kalini : 04.07.2014 16:39:31 Motiv: watermark

Pagina 188 din 188 PrimulPrimul ... 88138178186187188

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us