Pagina 2 din 6 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 45

Subiect: Verighete in Vrancea

Implicit Re: verighete!

Citat Postat de mariaioana77 Vezi mesajul
    eu am luat verighetele undeva din centru, de la big drept inainte, undeva pe colt. cred ca ii zice briliantlul sau ceva de genul. acolo a fost atunci mai ieftin gramul si singurul loc unde am gasit modelul care il cautam. dar nu il recomand pt ca folosesc si un material mai prost. verighetele s-au zgariat repede. si-au pierdul din luciu si par foarte vechi. nasa mea le-a facut undeva in spate la leonardo nici acolo nu scump, dar arata mai bine a le lor verighete.
    Eu mi-am cumparat verighetele de la David Sandu din Bucuresti. E un model futurist. Sunt patrate, cu un "tumburuc" intr-un colt. O combinatie de aur galben si alb. Are si site, daca va intereseaza(pt. cele mai putin traditionale).

Inregistrat
    29.09.2009

Am primit sambata telefon de la bijuterie ca sunt gata verighetele, dar pentru ca am avut un botez, am mai amanat vreo doua zile sa mai facem niste bani, ca pe cei de verighete i-am dus la botez, sper maine sa ma duc sa le iau si sa mai scap de o grija.
    Ultima editare de leelutza : 14.06.2010 14:06:14

Inregistrat
    01.03.2010

Felicitari celor care si-au comandat verighetele sau le au deja, in Iasi e 130 ron gramul de aur si cica o sa se mai scumpeasca.

Inregistrat
    01.03.2010

Citat Postat de ElenaDediu Vezi mesajul
    Noi am luat din Bucuresti, de pe Magheru, cu 76 RON... Modelul ales simplut si dragut nu am vazut nici in Focsani, nici in Iasi (pe noi ne-a interesat modelul si posibilitatea de gravare, nu banii).
    Bafta!!

Buna, te rog spune-mi cine ti-a facut pozele la nunta? Multumesc.

Citat Postat de butterfly09 Vezi mesajul
    Felicitari celor care si-au comandat verighetele sau le au deja, in Iasi e 130 ron gramul de aur si cica o sa se mai scumpeasca.
    Unde ai gasit cu 130 de lei in Iasi?

Inregistrat
    09.03.2009

Citat Postat de butterfly09 Vezi mesajul
    Buna, te rog spune-mi cine ti-a facut pozele la nunta? Multumesc.
    Buna!
    Fotografiile au fost facute de Daniel Dumbrava (daca ii cauti numele pe google ii gasesti si blogul cu mai multe evenimente). Ti-l recomand cu toata increderea

Inregistrat
    29.09.2009

Am luat ieri verighetele, dar e mea este un pic prea fixa, cand mi-am luat masurile, dl de acolo mi-a spus sa nu-mi iau sa joace pe deget si mi-am cu o marime mai mica, dar spre norocul meu o poate modifica. Am masurat un inel care-l am pe deget si este exact masura 53, asa trebuia sa-mi fac si verigheta, eu am facut-o 52. Aveti grija la masuratori. Atasez poze in album.

Inregistrat
    07.03.2008

Citat Postat de marllenska Vezi mesajul
    Unde ai gasit cu 130 de lei in Iasi?
    Eu tot din iasi le-am luat dar cu 120 lei gramul + 100 lei gravatul cu laser

Pagina 2 din 6 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us