Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456
Rezultate de la 41 la 45 din 45

Subiect: Verighete in Vrancea

Inregistrat
    26.05.2010

Implicit Re: Verighete in Vrancea

Citat Postat de alina512 Vezi mesajul
    Lipite gen autocolant, Laris, am vrut sa le gravez sau sablez, dar nu am gasit in Focsani.
    cei de la Laris graveaza cu 15 lei paharul, cel putin asa mi-au cerut anul trecut, enorm de mult, avand in vedere ca eu am dat 15 lei pe 6 pahare si ca as vrea sa le gravez pe toate.imi poti spune cat a costat, ca sa stiu daca merita ma duc...mersi.

EMA MARIA

Inregistrat
    06.04.2009

Citat Postat de alina_stef Vezi mesajul
    cei de la Laris graveaza cu 15 lei paharul, cel putin asa mi-au cerut anul trecut, enorm de mult, avand in vedere ca eu am dat 15 lei pe 6 pahare si ca as vrea sa le gravez pe toate.imi poti spune cat a costat, ca sa stiu daca merita ma duc...mersi.
    Eu as fi dat banii astia daca faceau si in 2009, parca am dat 15 lei pe toate.

Inregistrat
    26.05.2010

Citat Postat de alina512 Vezi mesajul
    Eu as fi dat banii astia daca faceau si in 2009, parca am dat 15 lei pe toate.
    ms alina.o sa trec pe la ei.

EMA MARIA

Inregistrat
    16.03.2013

Ceva impresii mai multe despre br...ul ? Suntem indecisi intre bijuteria asta si cea din carrefour vis a vis de locul de joaca pentru copii, dar mai mult inclinam catre cea din oras intrucat, din ce am inteles, atelierul e chiar acolo. Despre cealalta nu am gasit nimic pe net, iar verighetele se fac undeva in vestul tarii. Astept pareri si de la voi.

Inregistrat
    16.03.2013

Am fost zilele trecute pe la Bijuteria Brilia... din centru. Surprinzator, are preturi maricele si nici nu are foarte multe modele la prezentare. Mai ramane de vazut bijuteria cea vis a vis de dogan, dar nu stim mai nimic despre ea. Astept sugestii de la voi. O zi buna

Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us