Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 45

Subiect: Verighete in Vrancea

Inregistrat
    01.03.2010

Post Verighete in Vrancea

Buna si la multi ani pt 8 Martie!
    Cele care v-ati casatorit sau cele care urmeaza sa va casatoriti, de unde v-ati luat verighetele? si cat e gramul de aur in Focsani?
    sau stiti pe cineva care da in rate? multumesc

Inregistrat
    07.03.2008

Implicit Re: verighete!

Citat Postat de butterfly09 Vezi mesajul
    Buna si la multi ani pt 8 Martie!
    Cele care v-ati casatorit sau cele care urmeaza sa va casatoriti, de unde v-ati luat verighetele? si cat e gramul de aur in Focsani?
    sau stiti pe cineva care da in rate? multumesc
    Si pe mine ma intereseaza foarte mult subiectul
    Nu stiu sa-ti raspund la nici o intrebare...stiu doar ca se accepta aur la schimb la aproape orice atelier de biuterii. Noua ne da socrela aur

Stiu ca s-a mai pus si problema magazinelor de unde putem lua verighetele in focsani (si astea sunt parca pe cale de disparitie )

Inregistrat
    06.07.2009

Buna!Noi le luam de la Briliantul.Sunt mai ieftine si poti comanda si vin in 2saptamani.

Inregistrat
    06.04.2009

Citat Postat de ingerash_mic Vezi mesajul
    Buna!Noi le luam de la Briliantul.Sunt mai ieftine si poti comanda si vin in 2saptamani.
    Adica le fac in 2 saptamani, fiindca ei au atelier propriu, poti veni si cu ideile tale daca nu iti plac modelele lor, lucreaza si cu diamante acum, iti poti comanda marimea diamatului.

Inregistrat
    25.08.2009

noi le am luat de la Iasi de la mall cu 85 ron gramul sunt gen bvlgari

Inregistrat
    09.03.2009

Noi am luat din Bucuresti, de pe Magheru, cu 76 RON... Modelul ales simplut si dragut nu am vazut nici in Focsani, nici in Iasi (pe noi ne-a interesat modelul si posibilitatea de gravare, nu banii).
    Bafta!!

Inregistrat
    29.09.2009

Buna miresici,
    am cautat si eu verighete prin oras, dar n-am gasit mare lucru din aur alb, am fost si la Bacau la Sabrini, dar nu mi-au placut. Am fost anul trecut la Sabrini si am gasit verigete din aur alb la 800 ron, dar am zis ca e prea devreme sa le luam si era 90 gr, acum e la 120-140 ron. O sa ma duc si pe la Galati saptamana viitoare poate am mai mult noroc. Daca nu gasesc o sa ma duc pana la urma la Briliantul si fac ceva pe comanda.

Inregistrat
    25.01.2009

eu am luat verighetele undeva din centru, de la big drept inainte, undeva pe colt. cred ca ii zice briliantlul sau ceva de genul. acolo a fost atunci mai ieftin gramul si singurul loc unde am gasit modelul care il cautam. dar nu il recomand pt ca folosesc si un material mai prost. verighetele s-au zgariat repede. si-au pierdul din luciu si par foarte vechi. nasa mea le-a facut undeva in spate la leonardo nici acolo nu scump, dar arata mai bine a le lor verighete.

Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us