Pagina 3 din 6 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 46

Subiect: Edy's

Inregistrat
    19.04.2010

Implicit Re: Edy's

Citat Postat de katypetre Vezi mesajul
    DAP! cum a fost la nunta prietenei tale?
    sambata trecuta am fost si eu la o nunta aici...........!
    iti trimit poze pe mess, daca vrei
    pooop
    hyuu m-ai linisitit complet...ca aveam inca ceva emotii cu privire la 15 sept liber
    hmm..la nunta in mare a fost ok....poate fiind nunta facuta prea din scurt (adik o luna) si fiind mai necunoscatori in domeniul nuntilor au facut cateva mici greseli...pe care probabil daca nu eram direct interesata pt nunta mea..nu le-as fi vazut sau sesizat
    astept pozicile ..si am sa iti trimit si eu..cand le primesc de la frate-miu care e prieten cu super fotograful pe care l-au avut..app..acum suntem in dubii daca sa pastram fotograful caruia i-am dat deja avansul sau sa il luam pe prietenul acesta a lui frate-miu .face niste poze mai muult decat geniale..ne tot gandim sa ii oprim pe aman2...orikm cu acesta din urma...sigur sigur v-om face o sedinta foto inainte de nunta si una dupa

Mascota Miresici 2012

Inregistrat
    10.06.2007

Pt miresica care m-a intrebat de servirea la Edy's. Eu am avut nunta acum 3 ani asa ca e f. posibil sa se fi schimbat treburile. Am avut ceva probleme la inceput pt ca au fost 2 nunti in acelasi timp, si se pare ca si noi, si ceilalati am inceput la aceiasi ora. P. nasoala a fost ca aceiasi ospatari au servit si la noi sus, si jos. Si daca invitatii au venit la ambele nunti in acelasi timp, nu prea am dat de ospatari cand trebuia sa intampin lumea.
    Apoi au decalat ei servirea la mese si a fost super ok. Se misca repede, nu se asteapta la mancare.

"Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost." (Nicolae Iorga)

Inregistrat
    21.11.2011

Buna ziua fetelor!

Aveti idee ce capacitate are Edy's-ul de pe Republicii, dar cel de pe Bulevardul Independentei?

Multumesc anticipat!

Inregistrat
    19.04.2010

despre cel de pe independentei iti pot spune ca ei zic ca merg pana la 220de persoane, dar eu/noi zicem ca e un pic fortat dar la un 150-170 de persoane e ok...cel de pe republicii am inteles ca e de aprox 100de persoane

Mascota Miresici 2012

Inregistrat
    01.12.2011

buna fetelor..am si eu o intrebare pt miresicile care au facut nunta sau au fost la edy s ..stie cineva cum canta formatia lor? mai exact geta si formatia royal...noi avem nunta la chira chiralina dar ne-au placut cum suna si ne-am gandit sa facem contract cu formatia asta
    poate stie cineva daca sunt ok..daca fac atmosfera..etc
    multumesc miresicilor

Inregistrat
    19.04.2010

Citat Postat de cristina.t Vezi mesajul
    buna fetelor..am si eu o intrebare pt miresicile care au facut nunta sau au fost la edy s ..stie cineva cum canta formatia lor? mai exact geta si formatia royal...noi avem nunta la chira chiralina dar ne-au placut cum suna si ne-am gandit sa facem contract cu formatia asta
    multumesc miresicilor
    eu/noi vom avea nunta la anu' in edy's dar cu formatia venim noi la pachet...(o formatie din constanta)..asa ca prea multe detalii nu am sa iti daute poop si spor la miresit!!!

Mascota Miresici 2012

Inregistrat
    11.01.2012

Citat Postat de cristina.t Vezi mesajul
    multumesc miresicilor
    buna,eu am nunta pe 28 oct anul acesta la edys si formatia pe care am aleso este royal si cu geta din cate am auzit este o formatie buna,tatal meu a fost la o nunta unde au cantat si i s-a parut super,nu fac pauze foarte mari,fac atmosfera si canta orice gen de muzica iarr solista geta e foarte de treaba

Inregistrat
    19.04.2010

Citat Postat de mhl_mimi Vezi mesajul
    buna,eu am nunta pe 28 oct anul acesta la edys si formatia pe care am aleso este royal si cu geta din cate am auzit este o formatie buna,tatal meu a fost la o nunta unde au cantat si i s-a parut super,nu fac pauze foarte mari,fac atmosfera si canta orice gen de muzica iarr solista geta e foarte de treaba
    la care din edy's-uri ai nunta
    poate mai impartasim pareri opinii si experimente

Mascota Miresici 2012

Pagina 3 din 6 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us