Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 46

Subiect: Edy's

Inregistrat
    22.01.2010

Implicit Edy's

buna,a mai facut cineva nunta la restaurant edy's?eu am vb cu managerul de acolo si mi s-a parut super ok, la fel si preturile.va rog mult spuneti-mi si voi ce parere aveti, k eu ink nu am vazut restaurantul k sunt din bucuresti dar nunta o fac in braila, am vb doar la tel si am vazut poze pe net.

Inregistrat
    23.02.2009

Implicit Re: restaurant edy's

Citat Postat de ANDREEACOSTEA Vezi mesajul
    buna,a mai facut cineva nunta la restaurant edy's?eu am vb cu managerul de acolo si mi s-a parut super ok, la fel si preturile.va rog mult spuneti-mi si voi ce parere aveti, k eu ink nu am vazut restaurantul k sunt din bucuresti dar nunta o fac in braila, am vb doar la tel si am vazut poze pe net.
    Buna
    Daca te referi la restaurantul Edy's de pe bulevardul Independentei (sau Carol se numea inainte ), eu am avut doua evenimente la care am participat acolo,la un botez si la petrecerea de sfarsit de facultate.
    Mie mi s-a parut draguta si selecta locatia , au vesela frumoasa, si servirea ok.
    Insa mai mult de 20-30 de familii nu cred ca iti intra acolo.Daca nu ai multi invitati atunci e ok.
    Spor la miresit

Inregistrat
    05.04.2010

Implicit restaurant edy's

Si eu fac nunta la restaurantul Edy's, la cel de langa cinematograful Lyra. Pot sa spun ca este cel mai frumos din oras, l-a modernizat super! Administratorul a fost foarte deschis, imi ofera toate serviciile, de-abia astept nunta! Poti sa mergi sa vezi, sa iti faci o parere . Acum are o capacitate mai mare, numai candelabre, marmura, e ceva supeer !!!

Inregistrat
    15.02.2009

Implicit Re: restaurant edy's

Am fost la o nunta la Edy'S cel de langa fostul Lyra...si nu mi-a placut deloc....era o diferenta de nivele...mesele inghesuite...ringul de dans mic....mancare asa si asa...nu mi-a placut deloc....

Inregistrat
    05.04.2010

Implicit buna

fata, acum este mult mai super... eu stiu cum era inainte, poti sa vezi acum ce misto este.. , mie mi-a prezentat si bucatarii, meniurile le-am si incercat, iar la etaj unde fac eu nunta s-a schimbat tot, ringul e mare, numai marmura pe jos, candelabre , are un nou look, este oricum mult mai spatios
    Viziteaza-l si mai vb, spune-mi parerea ta

Post Re: restaurant edy's

Buna! Si eu tot la EdyŽs fac nunta in vara, insa eu nu sunt in Romania de vreo 5 ani. Dar o prietena tot acolo a facut nunta acum 2 ani si mi-a zis ca e frumos... Sper sa fie frumos si sa nu fi gresit facand aceasta alegere. Ceea ce nu prea stiu e cum amenajeaza sala pentru nunta, caci stiu ca au ei tot ce le trebuie... Daca are cineva poze de acolo poate imi trimite-ti si mie, va rog!...

Inregistrat
    11.07.2010

Implicit Re: buna

Citat Postat de 1Roxana Vezi mesajul
    fata, acum este mult mai super... eu stiu cum era inainte, poti sa vezi acum ce misto este.. , mie mi-a prezentat si bucatarii, meniurile le-am si incercat, iar la etaj unde fac eu nunta s-a schimbat tot, ringul e mare, numai marmura pe jos, candelabre , are un nou look, este oricum mult mai spatios
    Viziteaza-l si mai vb, spune-mi parerea ta
    Buna,fetelor!

Eu fac tot la Edy's ....sper sa iasa bine.......mie imi place cum este renovat acum restaurantul.....cu o tenta marina jos(sotul este marinar)......ciorba de potroace de a doua zi o sa o fac tot acolo dar pe terasa......daca aveti pareri va rog sa le impartasiti!

Implicit Re: buna

Citat Postat de florasanu Vezi mesajul
    Buna,fetelor!

Eu fac tot la Edy's ....sper sa iasa bine.......mie imi place cum este renovat acum restaurantul.....cu o tenta marina jos(sotul este marinar)......ciorba de potroace de a doua zi o sa o fac tot acolo dar pe terasa......daca aveti pareri va rog sa le impartasiti!
    Noi am avut nunta la edyŽs si spun cu o mare convingere ca a fost alegerea potrivita. Noi am fost foarte multumiti de decor, de dj, servire etc. Totul a fost perfect, iar patronul este un om foarte bun. Spun asta pentru ca noi am avut neplacuta surpriza sa nu avem foarte multi invitati, am fost in jur de 42 persoane, iar noi aveam un contract pentru 60 meniuri, dar la sfarsit am platit exact pentru cei care am fost, si nu oricine ar face asa ceva... Asa ca recomand pentru toata lumea acest restaurant...

Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us