Rezultate de la 1 la 3 din 3

Subiect: Hanul Soferilor - Blejoi

Inregistrat
    09.03.2010

Implicit Hanul Soferilor - Blejoi

Buna,

Ce stiti de acest restaurant? A facut cineva acolo nunta....sau ati auzit ceva? Suntem in cautare de restaurant, am auzit de locul acesta, am mers, am vazut, este dragut, personalul amabil...preturi acceptabile...fata de Ploiesti....dar dak mai stie cineva ceva, va rog sa-mi spuneti! Multam' anticipat

Inregistrat
    15.08.2010

Implicit Re: Nunta la Hanul Soferilor din Blejoi

Buna Luiza,

Ai mai aflat ceva in legatura cu acest restaurant?
    Si pe mine ma intereseaza sa fac nunta acolo,dar nu stiu f multe lucruri legate de restaurant!
    Eu am cam 130 de pers si nu stiu daca e spatiu suficient de dans, care sunt costurile meniului pt anul viitor si ce include?
    Astept rasp.Sorry daca au fost prea multe intrebari,orice nformatie e binevenita!
    Multumes anticipat!

Inregistrat
    14.08.2011

Implicit Re: Hanul Soferilor - Blejoi

este super sala foarte frumoasa,dichisita imi place dar mie din pacate mi-a picat pe alt restaurant poate o sa ma razgandesc si o sa facem nunta acolo!

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us