Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 12

Subiect: Casa alba

Inregistrat
    06.03.2010

Implicit Casa alba

Cum vi se pare sala de jos de la restaurantul casa alba(lordu)? au deschis-o de putin timp in locul discotecii mie mi s-a parut superba!

Inregistrat
    28.10.2009

Implicit Re: restaurant casa alba

E superba sala.

eu am acolo nunta in vara si sunt f incantata de ea.

pupici

Inregistrat
    11.02.2010

si pe mine m-a cucerit sala..de-asta am ales-o, dar nu pot spune acelasi lucru despre patron.sper sa fie ok!cu ce firma amenajati pt. nunta? vedeti ca trebuie sa va interesati si de dozator pt. vin, ca nu au.ce culori credeti ca merg?

Inregistrat
    11.02.2010

ce stiti de meniuri?pret?ce variante sunt?in rest, sut pregatiti?cu a.c., gheata, ospatari de calitate sau lasa de dorit?poate ati aflat de la cunostinte ceva..!pup

Inregistrat
    11.02.2010

nu ati mai aflat nimic nou?
    nici eu nu am ajuns sa mai intreb ceva, dar sper sa merg la sf. sapt. va pup

Inregistrat
    11.02.2010

buna, din nou!nu vreti sa mai povestiti nimic?credeam ca stiti mai multe si imi spuneti ceva nou...ce culori alegeti pt. aranjam. salii?de meniu ce mai stiti?masa mirilor cum o faceti:dreapta, rotunda?!
    astept sa discutam. pup

Inregistrat
    11.02.2010

am aflat o chestie tare pt. cele ce fac nunta la club: stiati ca nu au aer conditionat?f. tare, nu?
    si cum ne asteapta o vara fierbinte....ma gandeam ca poate mai mergeti si voi la rest. sa mai insistati pe langa ei...eu, una, chiar am incercat, poate impreuna reusim sa-i convingem.va pup.

Inregistrat
    06.03.2010

In legatura cu aranjarea salii, nu te lasa decat cu firma lu fiesa, alta firma nu are intrare acolo, meniu mi-e mi-a zis 130 jos, aerul conditionat mie mi-a zis ca au, cu toate ca eu am in octombrie nunta mi-ar fi de folos, culoarea aranjamentului, am vazut sala aranjata cu un portocaliu somon foarte pal si foarte dragut, la ei aranjamentele te costa intre 3 si 10 lei pe scaun, dar in pretul asta e inclus totul si masa prezidiu si arcada, tot. dar credema am fost acolo la o nunta avea aranjat de 9 lei ca pret dar nu mi-a placut sub nici o forma. putina imaginatie are fiesa.
    Eu voi sta de capu ei in sapt cu nunta, ma duc sa aranjez o masa cu ea cum vreau eu si restu sa mi le faca.

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us