Rezultate de la 1 la 7 din 7

Subiect: Cofetaria Nicola

Inregistrat
    26.11.2008

Implicit Cofetaria Nicola

Buna,

Eu am mancat tort la un botez de la aceasta cofetarie.. mi-a placut foarte mult..
    Ideea e ca nu am vazut niciun subiect despre ei.. ce pareri aveti? a lucrat cineva cu ei? ati fost multumiti, nemultumiti?
    le-am trimis azi si un e-mail si acum astept un raspuns.. dar as vrea si parerea unor clienti

va pup

Inregistrat
    23.01.2007

Implicit Re: Cofetaria Nicola

Citat Postat de krissa24 Vezi mesajul
    Buna,

Eu am mancat tort la un botez de la aceasta cofetarie.. mi-a placut foarte mult..
    Ideea e ca nu am vazut niciun subiect despre ei.. ce pareri aveti? a lucrat cineva cu ei? ati fost multumiti, nemultumiti?
    le-am trimis azi si un e-mail si acum astept un raspuns.. dar as vrea si parerea unor clienti

va pup
    eu am mancat doar praji de la ei si sunt foarte bune - ce ti-au raspuns, cat costa kg de tort?

Inregistrat
    26.11.2008

Citat Postat de pink_lady Vezi mesajul
    eu am mancat doar praji de la ei si sunt foarte bune - ce ti-au raspuns, cat costa kg de tort?
    nu au mail.. sau nu functioneaza.. si de cand am postat mesajul... nu i-am mai cautat. O sa merg personal pana acolo. Mie imi place foarte mult tortul Capricio.. dar nu se preteaza la tort de nunta.. din pacate...

Inregistrat
    23.01.2007

m-am uitat la ei pe site super preturi

Inregistrat
    03.01.2010

Am un coleg de servici care lauda aceasta cofetarie! Mi-a spus ca torturile sunt foarte bune si proaspete!
    Costul / kg ptr tort nunta este 50 lei.
    As vrea si alte pareri!

Inregistrat
    26.11.2008

Citat Postat de Alinutza79 Vezi mesajul
    Am un coleg de servici care lauda aceasta cofetarie! Mi-a spus ca torturile sunt foarte bune si proaspete!
    Costul / kg ptr tort nunta este 50 lei.
    As vrea si alte pareri!
    foaaarte bune!!
    recomand.. mie imi place mult de tot tortul Capricio.. oricum.. toate cred ca sunt bune..

Inregistrat
    07.12.2007

Buna ziua.
    Nu recomand aceasta cofetarie. Am comandat la magazinul din pantelimon plina de emotie, un tort pentru copilul meu de un anisor si l-am primit cu numele scris gresit si cu jumatate de glazura de ciocolata cazuta. Parca nu l-ar fi tinut la frigider. In plus nu va bazati pe pozele din catalogul lor. Am comandat colacii si ei nu stiu decat sa faca turta si sa puna un castron in mijloc ca sa aiba si gaura . In plus au fost si neuniformi. Sunt trista si dezamagita. Nu riscati!

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us