Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 17

Subiect: Vaze sau suporturi pentru flori

Inregistrat
    09.03.2009

Implicit Vaze sau suporturi pentru flori

Nu ma poate ajuta cineva cu detalii de unde as putea inchiria (sau cumpara la preturi rezonabile) din Cluj/Turda vaze din sticla transparenta sau suporturi din fier forjat pentru flori.

Am mese rotunde la nunta si am vrut initial aranjamente florale joase, insa am fost sfatuita sa-mi schimb ideea, pentru ca daca sunt joase nu sunt vizibile printre toate lucrurile care vor fi pe masa , iar acum nu stiu ce sa mai fac.

Inregistrat
    10.09.2009

Implicit Re: Vaze sau suporturi pentru flori

Citat Postat de alina_1985 Vezi mesajul
    Nu ma poate ajuta cineva cu detalii de unde as putea inchiria (sau cumpara la preturi rezonabile) din Cluj/Turda vaze din sticla transparenta sau suporturi din fier forjat pentru flori.

Am mese rotunde la nunta si am vrut initial aranjamente florale joase, insa am fost sfatuita sa-mi schimb ideea, pentru ca daca sunt joase nu sunt vizibile printre toate lucrurile care vor fi pe masa , iar acum nu stiu ce sa mai fac.
    stiu eu pe cineva care inchiriaza, are si vaze si suporti si pretul e undeva la 5 lei din cate am inteles...iti dau detalii pe pm daca vrei

Inregistrat
    09.03.2009

Citat Postat de kate_hod Vezi mesajul
    stiu eu pe cineva care inchiriaza, are si vaze si suporti si pretul e undeva la 5 lei din cate am inteles...iti dau detalii pe pm daca vrei
    Esti foarte draguta! Te rog mult sa-mi zici pe PM . Mersi

Inregistrat
    22.03.2010

am gasit si eu oferta asta cu inchiriere de vaze si suporti la 5 lei

Inregistrat
    30.01.2010

Citat Postat de alina_1985 Vezi mesajul

Eu stiu de unde poti sa iti cumperi, iti pot trimite PM. Se considera publicitate daca mentionez firma? E un depozit de sticla din Marasti.
    Nu stiu cati invitati ai, eu, la sfatul unei pritene, aproape ma gandesc sa achizitionez vazele ca apoi invitatii sa le poata lua acasa (ma rog, evident nu o sa fie pentru toti, doar unul sau doi de la masa)

Citat Postat de aquana_80 Vezi mesajul
    Eu stiu de unde poti sa iti cumperi, iti pot trimite PM. Se considera publicitate daca mentionez firma? E un depozit de sticla din Marasti.
    Nu stiu cati invitati ai, eu, la sfatul unei pritene, aproape ma gandesc sa achizitionez vazele ca apoi invitatii sa le poata lua acasa (ma rog, evident nu o sa fie pentru toti, doar unul sau doi de la masa)
    Buna
    Imi trimiti si mie numele depozitului sau sa imi zici mai exact unde in marasti il gasesc.
    Ms

Inregistrat
    05.04.2010

cine? as vrea si eu pm, te rog.

Inregistrat
    25.10.2009

Citat Postat de andreiuta90 Vezi mesajul
    cine? as vrea si eu pm, te rog.
    Nu cred ca se va considera reclama daca se mentioneaza firma o singura data si ca si referinta de unde sepot cumpara sau inchiria vaze, altfel daca ne tot trimitem pm ce sens mai are forumul? eu am asit foarte multe modele de vaze la arian glass cred ca asa se numesc, si daca se da google se poate gasi firma, si nu sunt scumpe

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us