Pagina 183 din 183 PrimulPrimul ... 83133173181182183
Rezultate de la 1.457 la 1.464 din 1464

Subiect: Machiaj - poze si discutii

Inregistrat
    03.05.2014

Implicit Re: Machiaj - poze si discutii

Buna dragele mele ,miresici.

Eu pentru make-up o recomand cu cea mai mare incredere pe Suzana Visan.Eu am ajuns la ea ,dupa multe probe esuate prin alte parti,si am avut atat de multa incredere in ea ,dupa ce am citit postarile altor miresici ,astfel incat nu am facut nici o proba a machiajului de mireasa inainte .Si bine am facut!machiajul din ziua nuntii,a fost exact asa cum mi l-am imaginat ,si rezistent pana dimineata ,la finalul nuntii ,dupa cum puteti observa in fotografia cu domnisoara care a prins buchetul,asta fiind la ora 5.30 dimineata.

Despre Suzana ,ce sa va spune?Este o persoana minunata ,la ea in salon te simti ca Alice in tara minunilor :miros de flori poaspete,bombonele ,un décor de vis ,astfel incat uiti de tot stresul din ziua nuntii .Ea este o persoana foarte profesionista,calda si prietenoasa.Relatia noastra a continuat si dupa evenimentul nuntii ,ma duc frecvent la ea la stilizarea sprancenelor ,am fost la cursuri de machiaj ,unde mi-am amintit de anii copilariei ,cand eram cu prietenele mele si ne pregateam sa mergem la discoteca ,atunci nu erau faimoasele cluburi de astazi.

Cele care o cunosc deja pe Suzana,stiu despre ce vorbesc,cele care inca nu ....va sfatuiesc sa mergeti la ea,macar pentru o proba.Nu o sa va para rau.Va atasez si cateva fotografii pentru a va convinge !

Va pup si o nunta frumoasa sa aveti !
    Imagini atasate Imagini atasate
    Ultima editare de Andreea4u85 : 22.02.2015 14:28:33

Inregistrat
    28.01.2013

Hello,

Pentru machiaj si coafura o recomand cu draga inima pe Anca - profil de facebook Anca Make-up & Hairstyle.
    Are maini magice si e o draguta

Marele avantaj este ca vine acasa si te rezolva cu ambele "probleme" :P
    • File Type: jpg 3.jpg (33,6 KB, 140 views)
    • File Type: jpg 2.jpg (22,8 KB, 125 views)
    • File Type: jpg 1.jpg (16,7 KB, 105 views)

Inregistrat
    23.09.2014

Buna,
    Caut si eu un coafor in Mangalia. Daca sunteti din Mangalia si puteti sa imi recomadati ceva. Sincer pentru mn e o mare problema gasirea unui salon si orice recomandare mi-ar fi de mare ajutor!

Inregistrat
    21.10.2012

Buna,
    Aveti idee ce preturi are la machiaj Andreea Vilau? Ma intereseaza un machiaj de zi, pentru cununia civila, si imi place ce vad pe pagina ei de Facebook.

Inregistrat
    16.10.2014

Cam ce preturi are Suzana Visan?

Inregistrat
    10.03.2014

Daca sunteti viitoare miresici din Iasi sau din zona Iasiului, va recomand cu mare drag pe Brandusa Bordeianu. Este o profesionista desavarsita si isi merita pe deplin reputatia de care se bucura. Eu nu am facut nici o proba, nu ma mai machiasem la ea iciodata, insa nu am regretat absolut deloc pt ca intr adevar stie ce face. Programarile se fac din timp, eu am facut rezervare cu aproape un an inainte, mai ales pt varfurile de sezon, pretul este pe masura, insa..face toti banii!!

Inregistrat
    25.02.2016

Citat Postat de alexmoon Vezi mesajul
    Hello,

Pentru machiaj si coafura o recomand cu draga inima pe Anca - profil de facebook Anca Make-up & Hairstyle.
    Are maini magice si e o draguta

Marele avantaj este ca vine acasa si te rezolva cu ambele "probleme" :P
    Buna, ma intereseaza si pe mine cat te-a costat machiajul si coafura la Anca? Multumesc!

Inregistrat
    21.02.2015

Cel mai bine e sa ai un make-up artist prieten, el iti stie trasaturile fetei si isi doreste sa te aranjeze cat mai frumos posibil

Pagina 183 din 183 PrimulPrimul ... 83133173181182183

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us