Pagina 3 din 183 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 1464

Subiect: Machiaj - poze si discutii

Inregistrat
    27.07.2006

Implicit Re: probe machiaj si coafura

Citat Postat de melika Vezi mesajul
    machiaje care imi plac mie....la ochi ma refer...
    ce parere aveti?
    astea sunt machiaje cu tenta orientala....libaneze....? mie imi plac, dar nu mi-as face asa ceva...am incercat o singura data dar la fata mea nu prindeau...plus ca nu-mi permit ochii.....

machiajele lor sunt f opulente, in general traditia lor, arta lor, tot ce tine de design/frumusete/bijuterii e opulent.... depinde de gusturi aici si de fizionomia fetei.... totusi, machiajele mi se par prea incarcate pt nunta, mai ales al doilea, primul daca ar avea mai putin negru....

Inregistrat
    14.02.2007

despre acest make-up ce credeti?nu neaparat de nunta!se poate adapta!
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    06.02.2005

mie mi se pare un pic cam strident- si eu sunt campioana machiajelor stridente!!!! are cam multe culori going on pe acolo.

Inregistrat
    26.09.2006

si mie mi se pare un pic prea strident, dar daca renunti la fardul roz de pe pleopa si ramane fardul acela verde, cred ca ar merge mai bine, sau ar putea fi inlocuit cu un fard auriu. Parerea mea
    Ioana

Inregistrat
    26.09.2006

by the way ai niste sprancene bestiale as vrea sa ma fi inzsetrat si pe mine mama natura cu asa sprancene

Inregistrat
    14.02.2007

nu sunt eu in poza scuze nu am specificat,este o actrita!si da are sprancene bestiale dar sunt decolorate!are rosu pe pleoapa si auriu,dau reflexe dar nu este verde!am ales-o pe ea in ideea de makiaj!pup

Inregistrat
    21.09.2006

eu as vrea sa o vad si din alta pozitie, din fata, adicatelea. machiajul e putin strident, probabil o fi fost pentru vreo filmare si sa dea bine de la departare.

Inregistrat
    08.02.2007

Va rog mult recomandati-mi si mie pe cineva care se pricepe super bine la machiaje...eu am pe cineva, dar chiar daca are premii peste premii mie nu imi place cum ma face pe mine...adica mie nu imi sta cel mai bine cum ma machiaza ea, pt. ca eu am alt stil de a ma machia, mai subtil, si al ei e ceva mai strident si incarcat ....

Pagina 3 din 183 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us