Pagina 18 din 68 PrimulPrimul ... 8161718192028 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 137 la 144 din 538

Subiect: Inchiriem rochia de mireasa? De unde?

Inregistrat
    08.06.2008

Implicit Re: Inchiriem rochia de mireasa? De unde?

buna miresici
    si eu mi-am inchiriat rochita..nu neaparat ca asa mi-as fi dorit insa cele care imi placeau erau peste 1000 de euro si nu aveam bani pt una..de fapt aveam cam 10 mil si la pretul asta nu prea gaseam de cumparat ceva sa-mi placa..asa ca am gasit de inchiriat la 380 Ron si este destul de speciala la pretul asta..mai sexoasa.. si sunt multumita..acum nu ma mai gandesc cate au purtat-o inainte,conteaza sa ma simt eu bine in ea.si eu zic ca arata bine,e intretinuta..
    deci daca aveti bani si va gasiti una pe plac cumparati-va daca nu...faceti ca mine

Inregistrat
    15.01.2008

Citat Postat de karisia Vezi mesajul
    buna miresici
    si eu mi-am inchiriat rochita..nu neaparat ca asa mi-as fi dorit insa cele care imi placeau erau peste 1000 de euro si nu aveam bani pt una..de fapt aveam cam 10 mil si la pretul asta nu prea gaseam de cumparat ceva sa-mi placa..asa ca am gasit de inchiriat la 380 Ron si este destul de speciala la pretul asta..mai sexoasa.. si sunt multumita..acum nu ma mai gandesc cate au purtat-o inainte,conteaza sa ma simt eu bine in ea.si eu zic ca arata bine,e intretinuta..
    deci daca aveti bani si va gasiti una pe plac cumparati-va daca nu...faceti ca mine
    de unde ai inchiriat-o?nu ai niste poze cu ea?

Inregistrat
    08.06.2008

Citat Postat de otilik Vezi mesajul
    de unde ai inchiriat-o?nu ai niste poze cu ea?
    eu sunt din sibiu..si am inchiriat-o de la un salon de aici..cu rochii de inchiriat.in bucuresti nu am idee de unde puteti inchiria.
    pozele nu arata cine stie ce pt ca sunt facute cu mobilul si nu eram nici aranjata nici nimic..dar voi pune poze de la nunta
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    30.09.2007

Citat Postat de karisia Vezi mesajul
    eu sunt din sibiu..si am inchiriat-o de la un salon de aici..cu rochii de inchiriat.in bucuresti nu am idee de unde puteti inchiria.
    pozele nu arata cine stie ce pt ca sunt facute cu mobilul si nu eram nici aranjata nici nimic..dar voi pune poze de la nunta

Este frumoasa rochia!!! Eu am preferat sa cumpar rochia... totusi nu am vrut sa port o rochie pe care a mai purtat-o cineva... si chiar daca as fi vrut sa inchiriez nu stiu daca as fi gasit... sunt cam slabuta.. port marimea 36 si nu se gasesc decat foarte greu... cel putin cand am mers sa caut rochie... de la marimea 40 in sus gaseam... a trebuit sa dau comanda. Oricum ai o rochie frumoasa!! Casa de piatra! si asteptam poze de la nunta.

Inregistrat
    28.09.2008

Question inchiriere rochie de mireasa

stie cineva unde se pot inchiria rochii de mireasa in bucuresti?cu cat timp inainte trebuie vorbit pentru rochie ?eu mai am 10 luni pana la nunta dar cu restaurantul am avut probleme pana am gasit si nu as vrea sa patesc la fel si cu rochia...

Inregistrat
    30.09.2008

Implicit vreau sa inchiriez rochia de mireasa

Buna miresicilor.

Acum 2 zile s-a insurat frati-miu; la anu ma marit si eu.

Cumnata mea a dat pe rochia ei 2000 de euro. Cam pe acolo se invarte pretul unei rochii de mireasa de la casele de moda in voga.
    Imediat dupa nunta, duminica dimineata, cei doi au plecat in luna de miere, iar eu am ramas sa strang in urma lor. Rochia... era acum un maldar de material, aruncat in mijlocul camerei. Am pus-o pe un umeras si m-am chinuit jumatate de zi sa-i gasesc un loc in casa lor de 2 etaje din Baneasa! Si atunci m-am gandit la rochia mea si la apartamentul meu cu 2 camere in care imi voi petrece cel putin primii ani de casnicie. Micut, cochet, dar sub nicio forma destul de incapator pt o rochie de mireasa ca... obiect de muzeu.

Toata lumea (mai ales viitor meu sot) se asteapta ca rochia mea sa fie tot ceva super top, cam la acelasi pret. Insa.. eu nu prea vreau!!!

Ce fac fetelor cu ea dupa aceea? Unde s-o mai pun si pe ea in casuta asta????Nu am eu timp de vanzari de rochie si chestii d-astea.. Si pt ce? Pt cateva milioane?

As vrea sa inchiriez una. Una purtata, sau noua (sa arate ok) insa sa fie din colectiile mai noi. Nimeni, nici parinti, nici sot, nici nimeni nu trebuie sa stie ca am de gand sa fac asta. N-ar fi de acord. Dupa nunta, ma descurc eu cu ei...
    Aveti ceva idei de unde as putea sa inchiriez o rochie de mireasa ok?
    Va rog nu ma trimiteti la magazine de sh, cu rochii naspa. Eu vb de o rochie care costa 2000 euro pe care sa o inchiriez cu..5-600euro. Credeti ca gasesc?
    In Bucuresti?

Va multumesc pentru raspuns si... va rog primiti-ma printre voi ca nu stiu ce fac!!

Inregistrat
    22.10.2007

Implicit Re: vreau sa inchiriez rochia de mireasa

Citat Postat de adinamarinn Vezi mesajul
    Buna miresicilor.

Acum 2 zile s-a insurat frati-miu; la anu ma marit si eu.
    Adina, decizia e doar a ta, sunt multe feluri in care poti privi povestea asta si acesta este unul dintre ele - la fel de "valid" ca toate celelalte. Eu sunt una dintre cele care si-a luat rochie.... dintre cele pe care tu probabil ac tu le numesti scumpe. Nu conteaza de ce am facut-o eu, nici cum am privit problema, nu consider ca am dreptate sau ca asa trebuie sa faci, e pur si simplu o decizie personala. Si nici nu vreau sa o vand. Pur si simplu, o tin acolo. N-are cercuri, deci nu ocupa spatiu, e pusa intr-o cutie, si daca fiica-mea va vrea sa o taie sa fac rochite la papusi, asta e...
    Ma rog... important e ca tu sa fii ferictia la nunta ta. Poate vei reusi sa gasesti o rochie de inchiriat, asa cum iti doresti. Din pacate, e mai greu aici pe site, pentru ca nu-s permise anunturile de inchiriere. Dar poti intra la "bazar", sa gasesti rochiile care-ti plac, si poti incerca sa trimiti mesaje fetelor care le vand. Poate una dintre ele e dispusa sa o inchirieze...

Inregistrat
    05.01.2008

Implicit Re: vreau sa inchiriez rochia de mireasa

Citat Postat de adinamarinn Vezi mesajul
    Aveti ceva idei de unde as putea sa inchiriez o rochie de mireasa ok?
    Va rog nu ma trimiteti la magazine de sh, cu rochii naspa. Eu vb de o rochie care costa 2000 euro pe care sa o inchiriez cu..5-600euro. Credeti ca gasesc?
    In Bucuresti?
    Singurul loc in Bucuresti unde am gasit eu rochite de inchiriat care s amerite atentia (m-am gandit si eu la varaianta asta la un moment dat) este salon Gabriela unde gasesti rochii Eddy K. O alta varaianta ar mai fi sa iei rochia de la un magazin/casa... care dupa nunta "rascumpara", nu la acelasi pret, ce-i drept, dar la un procent considerabil, rochia cumparata de la ei(la Exclusivbride stiu ca procedeaza asa)

Pagina 18 din 68 PrimulPrimul ... 8161718192028 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us