Pagina 38 din 48 PrimulPrimul ... 283637383940 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 297 la 304 din 377

Subiect: Ce facem cu banii ramasi la nunta?

Inregistrat
    18.01.2010

Implicit Re: Ce facem cu banii ramasi la nunta?

Intai ne-am platit datoriile iar din cea ramas ne-am facut mobila de bucatarie si ne-am cumparat gresie ,faianta si obiectele sanitare pt baie. A, si am fost plecati 3zile la busteni.

Inregistrat
    20.10.2009

Noi vrem sa ne luam o masinuta si sa mergem in saptamana de miere intr-un loc linistit. Cam atat :P

Inregistrat
    25.10.2009

Banii ramasi i-am achitat deja pentru un apartament si acum asteptam sa ne putem muta in cuibusorul nostru.

"Everything you do is based on the choices you make. It’s not your parents, your past relationships, your job, the economy, the weather, an argument, or your age that is to blame. You and only you are responsible for every decision and choice you make. Period!"

Inregistrat
    04.02.2009

ne-am platit imediat dupa nunta luna de miere in gran canaria si cu restul ne-am apucat de renovat apartamentul ce l-am achizitionat anul acesta in februarie.nu reusim sa facem f multe dar e un inceput

Inregistrat
    12.07.2009

Cu banii ramasi vom cumpara un teren si ne vom apuca de facut casuta noastra

cu bani stransi si cu ceva ajutor de la ai mei ne vom lua prima noastra casa(adica un apartament cu 2 camere tare frumusel)!

Inregistrat
    13.05.2010

noi cu bani de la nunta ne-am luat o masina...ne-am fi dorit sa achizitionam un teren undeva in oras si sa ridicam o casa...eu am locuit cu ai mei la casa,si imi este greu sa ma obisnuiesc cu apartament de 2 camere ; din pacate la noi este mai dificil deoarece platim rate la apartament .Pe viitor spre sa imi indeplinesc visul de a sta cu sotul meu intr-o casa ,cu o curte mare mare si plina de flori

MTHFR A1298C heterozigot si C677T heterozigot

"Lumea redevine noua cu fiecare copil care intra in viata noastra."

Inregistrat
    30.08.2009

banii ramasi la nunta i-am investit in apartamentul primit cadou de la parintii mei

Pagina 38 din 48 PrimulPrimul ... 283637383940 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us