Pagina 1 din 13 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 99

Subiect: Pensiunea Marion , Floresti

Post Pensiunea Marion , Floresti

Salutare miresici . Sunt noua pe acest forum , dar il citesc de ceva vreme , si mi-a fost de un real ajutor in organizarea nuntii. Sunt o miresica de 17 iulie 2010 , si voi avea nunta la Marion in Floresti . Ati avut careva nunta acolo , sau ati fost la vreo-una ??? Sala e nou deschisa ( din toamna anului trecut , cred ), si ca orice miresica stresata , asi vrea sa aflu mai multe detalii despre sala . Mie personal imi place sala foarte mult , iar patronii sunt super ok , cel putin pana la proba contrarie " doamne fereste " .
    V-am pupat si spor la pregatiri.

Implicit Re: Restaurant - Pensiune Marion , Floresti

Citat Postat de codrutzza_22 Vezi mesajul
    Salutare miresici . Sunt noua pe acest forum , dar il citesc de ceva vreme , si mi-a fost de un real ajutor in organizarea nuntii. Sunt o miresica de 17 iulie 2010 , si voi avea nunta la Marion in Floresti . Ati avut careva nunta acolo , sau ati fost la vreo-una ??? Sala e nou deschisa ( din toamna anului trecut , cred ), si ca orice miresica stresata , asi vrea sa aflu mai multe detalii despre sala . Mie personal imi place sala foarte mult , iar patronii sunt super ok , cel putin pana la proba contrarie " doamne fereste " .
    V-am pupat si spor la pregatiri.
    sunt curioasa cum arata, ne pui si niste poze?

Citat Postat de Shireen Vezi mesajul
    astea sunt poze de la ei de pe site ....
    Imagini atasate Imagini atasate

astea le-am facut eu cand am fost sa vad sala .... altele nu mai am ....
    Nu a fost nimeni la o nunta acolo ...sau nu a avut nimeni de pe aici nunta la ei???? .... tare asi vrea niste pareri ....
    Pupici tuturor miresicilor...
    Imagini atasate Imagini atasate

Citat Postat de codrutzza_22 Vezi mesajul
    astea le-am facut eu cand am fost sa vad sala .... altele nu mai am ....
    Nu a fost nimeni la o nunta acolo ...sau nu a avut nimeni de pe aici nunta la ei???? .... tare asi vrea niste pareri ....
    Pupici tuturor miresicilor...
    pare tare draguta, are scaune frumoase, eu de exemplu am scaune aprox la fel si o sa aleg un decor pe culorile crem si maro cu flori albe si rosii. Sper sa gasesti o miresica pt a afla mai multe informatii

pare tare draguta, are scaune frumoase, eu de exemplu am scaune aprox la fel si o sa aleg un decor pe culorile crem si maro cu flori albe si rosii. Sper sa gasesti o miresica pt a afla mai multe informatii
    eu o sa merg pe visiniu/crem ( am eu o fixatie pe combinatia asta ) . Si eu sper sa gasesc pe cineva pt. a afla detalii , poate mai scap de o parte din stresss . Spor la pregatiri ...

Inregistrat
    24.02.2010

ne poti spune la cat ajunge meniul si ce ai inclus in el?eu o sa fac cununia religioasa la manastire in floresti si mi-ar placea sa nu mai venim pana in cluj si sa gasesc un restaurant in floresti ...

Citat Postat de lore_edana Vezi mesajul
    ne poti spune la cat ajunge meniul si ce ai inclus in el?eu o sa fac cununia religioasa la manastire in floresti si mi-ar placea sa nu mai venim pana in cluj si sa gasesc un restaurant in floresti ...
    Meniul inca nu l-am definitivat , deci nu asi putea sa iti spun ce o sa contina , pot sa iti spun ce oferta mi-au facut ei cand am rezervat sala.
    Mi-au dat o lista cu ce pot ei sa imi pregateasca , de la aperitiv rece , aperitiv cald , preparatele de baza , garnituri , sosuri , salate , ultimul fel ( cel de dupa tort ) , de unde pot sa imi fac eu singura meniul . Ca si pret , un meniu clasic s-ar ridica undeva in jurul a 120 RON/pers , iar un meniu mai de fite , cu un aperitiv rece de genul : cas pe rondea de ananas , somon pe lamaie , si alte minunatii ... , aperitiv cald cu pastrav ... etc , ar putea urca pana la 150 RON / pers (asta e valoarea maxima ce o poate ajunge un meniu , orice asi alege ) .
    Nu pot garanta ca nu si-au modificat preturile , deoarece eu am fost clienta cu nr.3 , care a facut contractul cu ei , si au tinut cont ca sunt la inceput , si nu au dat preturi mari , cel mai bine e sa mergi pe la ei si sa intrebi .
    Aaaa, fiecare meniu are inclus si 2 cafele .
    Sper ca ti-am putut fi de ajutor ...

Pagina 1 din 13 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us