Pagina 2 din 40 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 315

Subiect: Targ de nunti in Brasov

Inregistrat
    01.09.2006

Implicit Re: fetelor,a inceput targul de nunti!

Eu n u prea mai am de ce sa ma duc la targ pt ca noi an rezolvat cam totul pt nunta...
    Poate doar asa de curiozitate sa ma duc sambata ca alta data nu am cum

Inregistrat
    13.02.2007

Si eu as vrea sa merg... numai ca sunt prea departe de casa...

Inregistrat
    13.02.2007

Servus fetelor,

Ati fost pe la targ? Ce impresii v-a facut? Ati gasit ceva frumos?
    Let me know... asa stiu daca merita sa ma duc la cel care va fi in Sibiu.

Pupici la toate.

Inregistrat
    08.01.2007

am fost si eu sambata dupa amiaza si sincera sa fiu nu pot spune ca am ramas impresionata. am vazut intradevar ceva lucruri frumoase. despre rochitele de mireasa nu pot sa spun decat ca majoritatea semanau,am vazut doar doua care sa-mi placa. mie nu-mi plac cele cu corset fara bretelute, in schimb am vazut modele frumoase de torturi si de verighete, unele cam scumpe dar erau superbe. poze, muzsica si filmat erau o gramada, dar eu deja mi-am rezolvat. am vazut si niste modele de invitatii ceva mai deosebite.

in concluzie a fost bine, nu pot spune totusi ca am fost foarte multumita.

va pup

iulia t eu zic ca ar merita sa mergi la cel de la sibiu pentru ca nu se stie ce iti va placea, poate iti vei gasi ceva. eu sunt cam pretentioasa si recunosc asta.

Inregistrat
    13.02.2007

Citat Postat de georgianan Vezi mesajul
    am fost si eu sambata dupa amiaza si sincera sa fiu nu pot spune ca am ramas impresionata. am vazut intradevar ceva lucruri frumoase. despre rochitele de mireasa nu pot sa spun decat ca majoritatea semanau,am vazut doar doua care sa-mi placa. mie nu-mi plac cele cu corset fara bretelute, in schimb am vazut modele frumoase de torturi si de verighete, unele cam scumpe dar erau superbe. poze, muzsica si filmat erau o gramada, dar eu deja mi-am rezolvat. am vazut si niste modele de invitatii ceva mai deosebite.

in concluzie a fost bine, nu pot spune totusi ca am fost foarte multumita.

va pup

iulia t eu zic ca ar merita sa mergi la cel de la sibiu pentru ca nu se stie ce iti va placea, poate iti vei gasi ceva. eu sunt cam pretentioasa si recunosc asta.

Si eu sunt pretentioasa rau... atat de rau incat nu am facut mai nimic pana acum. Am ales doar sotul, data, restaurantul, biserica, nasii si djul. Parca imi vine sa mai tai din mofturi....

O sa dau o fuga pana in sibiu, sa vad ce gasesc. Mersi mult ptr impresii...
    <se pare ca suntem doar noi doua pe aici.. >

Inregistrat
    19.01.2007

Unhappy Re: fetelor,a inceput targul de nunti!

am fost si io la tg de nunti si primul lucru pe care l-am obs a fost proasta organizare.nu mi-am dat seama unde se term un stand si incepe altul.am probat si io o rochita,era frumoasa,dar nu era...preturile erau mai mari pt k au avut chiriile f mari la itc.am intrebat io.n-am vazut mimik interesant si am asteptat tg asta 3 luni de zile.am fost dezamagita. pup

Inregistrat
    08.01.2007

Citat Postat de ancutza21 Vezi mesajul
    am fost si io la tg de nunti si primul lucru pe care l-am obs a fost proasta organizare.nu mi-am dat seama unde se term un stand si incepe altul.am probat si io o rochita,era frumoasa,dar nu era...preturile erau mai mari pt k au avut chiriile f mari la itc.am intrebat io.n-am vazut mimik interesant si am asteptat tg asta 3 luni de zile.am fost dezamagita. pup
    .

sa stii ca si eu am fost putin dezamagita de organizare, si ce nu mi-a placut deloc a fost mirosul de tul de la intrare, rochiile alea de mireasa miroseau atat de tare , ca parca erai la un priveghi. si eu am fost nerabdatoare sa vad targul asta si sa sti ca nu sunt multumita de ce am vazut, ma asteptam la mai mult.

Inregistrat
    08.01.2007

stici ce am mai vazut la targ si aratau chiar f bine. foarte multe aranjamente pentru masa mirilor si buchete de mireasa din cale. nu sunt eu adepta lor desi sunt niste flori frumoase, elegante dar chiar aratau bine acele buchete.

Pagina 2 din 40 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us