Pagina 1 din 40 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 315

Subiect: Targ de nunti in Brasov

Inregistrat
    08.01.2007

Implicit Targ de nunti in Brasov

poate sa ma ajute si pe mine cineva? as vrea sa stiu si eu cand va fi targul de nunti la brasov. Am auzit ca merita sa mergi pentru ca acolo gasesti de toate si chiar daca nu cumperi iti formezi o idee.
    cine a zis ca nu-i usor sa fii mireasa a avut dreptate. nu stiu voi cum sunteti dar eu sunt tare stresata deja.

va pup pe toate

Inregistrat
    21.12.2006

Implicit Re: targ de nunti

chiar nu stiu
    in schimb si eu sunt interesata sa aflu cand va fi targ in brasov.
    Si crede-ma sunt la fel de stresata

Inregistrat
    06.09.2006

Targul "MIRII ANULUI 2007" - editia a IV-a o sa fie la International Trade Center (BV) in perioada 01 - 04 martie 2007

PS: In Bucuresti o sa fie din 9 februarie, parca la hotel Sofitel.

Inregistrat
    08.01.2007

Aredwynn iti multumesc mult pentru informatie. Nu stiu voi cum sunteti dar eu parca pe zi ce trece ma stresez tot mai tare. nici nu stiu la ce sa ma gandesc mai intai. mai trebuie o multime de lucruri.
    cred ca ar trebui sa incepem de pe acum sa ne uitam dupa costume, rochii, si verighete.

multi pupici

Inregistrat
    29.01.2007

Question Re: targ de nunti

Fetelor nu stiu care este starea voastra dar eu cred ca pana la nunta o sa ma inbolnavesc de ulcer.Care sunt preturile la meniuri pe unde faceti voi nunta/

Inregistrat
    08.01.2007

Citat Postat de Kati Vezi mesajul
    Fetelor nu stiu care este starea voastra dar eu cred ca pana la nunta o sa ma inbolnavesc de ulcer.Care sunt preturile la meniuri pe unde faceti voi nunta/

pe mine ma costa 35 euro meniul si intra mancarea, doua cafele si sampania de la primirea mirilor si nuntasilor.

sa stii ca peunde am fost si am intrebat meniul oscila intre 100 si 150 ron.

PS: cred ca nici eu nu sunt departe de ulcer, dar incerc totusi sa iau totul cu calm. bineintales ca nu prea reusesc si am facut cateva "crize de nervi". nu ma mai inteleg cu nimeni sau nimeni nu ma mai intelege nici eu nu mai stiu

Inregistrat
    08.01.2007

Implicit fetelor,a inceput targul de nunti!

ce ziceti? merita sa mergem? eu una abia astept sa vad ce va fi acolo.
    as fi curioasa daca a fost vreuna din voi acolo azi. daca ati fost astept si eu parerile voastre.

Inregistrat
    18.08.2006

Implicit Re: fetelor,a inceput targul de nunti!

buna fetelor! Eu am fost ieri la targul de nunti si am fost foarte placut surprinsa de organizare si de modelele de rochii. Se poate sa am parerea aceasta deoarece am fost pe la 12 si era cam putina lume asa ca am putut proba in voie rochii. Sunt si multe firme de decoratiuni, foto-video si sonorizare care au adus chiar si aparatura care o folosesc pentru a putea fi vazuta. Mie mi s-a parut ok. am sa incerc zilele urmatoare sa postez poze cu rochitele probate si poate sa ma ajutati sa si aleg. Spor la cumparaturi!

Pagina 1 din 40 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us