Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 15

Subiect: Restaurant Delfinul

Inregistrat
    22.01.2010

Implicit Restaurant Delfinul

Buna, dragi viitoare sau foste miresici,

Doresc ca pe acest topic sa ne prezentam opiniile referitoare la restaurantul Delfinul din Constanta, zona Flamanda.

Precizez ca eu o sa am nunta in Octombrie la acest restaurant, in salonul mic si sper sa fie totul ok.

Aveti idee cam cati invitati incap maxim in acest salon?!

Inregistrat
    24.02.2010

Implicit Re: restaurant Delfinul

Citat Postat de alinacomsa Vezi mesajul
    Buna, dragi viitoare sau foste miresici,

Doresc ca pe acest topic sa ne prezentam opiniile referitoare la restaurantul Delfinul din Constanta, zona Flamanda.

Precizez ca eu o sa am nunta in Octombrie la acest restaurant, in salonul mic si sper sa fie totul ok.

Aveti idee cam cati invitati incap maxim in acest salon?!
    despre salonul mic nu stiu ce sa-ti spun ,dar in septembrie 2009,am fost la o nunta in salonul mare ,cam 240 de pers au fost,insa meniul a lasat mult de dorit.antreul nu m-am apropiat de el,nu ca nu ar fi fost proaspete produsele dar arucate cu lopata in farfurie,sarmalele 6buc.ca la pomana,si turtite,pestele nefacut si friptura ametita putin pe gratar si rece,nu vreau sa te descurajez,trebuie doar sa stii sa-ti impui punctul de vedere si sa stii ce sa ceri.spor la discutii.

Inregistrat
    08.11.2009

Citat Postat de adriani Vezi mesajul
    despre salonul mic nu stiu ce sa-ti spun ,dar in septembrie 2009,am fost la o nunta in salonul mare ,cam 240 de pers au fost,insa meniul a lasat mult de dorit.antreul nu m-am apropiat de el,nu ca nu ar fi fost proaspete produsele dar arucate cu lopata in farfurie,sarmalele 6buc.ca la pomana,si turtite,pestele nefacut si friptura ametita putin pe gratar si rece,nu vreau sa te descurajez,trebuie doar sa stii sa-ti impui punctul de vedere si sa stii ce sa ceri.spor la discutii.
    Sincer eu am auzit si lucruri bune despre acest restaurant. Dar parerile sunt impartite
    Fetele bune ajung in rai...Fetele rele??? Unde vor ele !

Inregistrat
    24.02.2010

Citat Postat de blonda1111 Vezi mesajul
    Sincer eu am auzit si lucruri bune despre acest restaurant. Dar parerile sunt impartite
    nu contest ,oriunde mergem gasim calitati si defecte,eu am spus e am vazut acolo,la acea nunta,asta nu inseamna ca intotdeauna este la fel,si daca nu spunem anumite chestii care pe unii deranjaeza,nu ii ajutam cu nimik pe cei care cer pareri,le facem doar rau.

Inregistrat
    23.05.2010

si eu am fost anul trecut la o nunta si mancarea nu mi a placut......

Inregistrat
    05.06.2010

Thumbs up Re: restaurant Delfinul

Draga Alina,
    Eu zic ca nu ai de sa-ti faci griji. Eu mi-am facut nunta la acest restaurant si am fost foarte multumita...drept dovada am facut si botezul fetitei mele acolo. Raportul calitate-pret este bun, mancarea este proaspata si f gustoasa, eu nu am primit nicio remarca negativa. In plus, de la nunta mea incoace, s-au tot adus modificari in bine restaurantului, din punct de vedere al aspectului cat si al serviciilor. Si trebuie sa iei in considerare ca preturile sunt omenesti daca stai sa compari cu alte localuri de acest gen din Constanta sau Mamaia care pt aceleasi servicii, te lovesc cu niste tarife care nu au auzit de criza.
    Eu zic sa nu te stesezi din acest punct de vedere si sunt sigura ca vei avea o nunta frumoasa! Tu trebuie sa te gandesti doar sa fii o mireasa frumosa si vesela pentru ca este un moment unic in viata!

Inregistrat
    22.01.2010

Citat Postat de atlantis Vezi mesajul
    Draga Alina,
    Eu zic ca nu ai de sa-ti faci griji. Eu mi-am facut nunta la acest restaurant si am fost foarte multumita...drept dovada am facut si botezul fetitei mele acolo. Raportul calitate-pret este bun, mancarea este proaspata si f gustoasa, eu nu am primit nicio remarca negativa. In plus, de la nunta mea incoace, s-au tot adus modificari in bine restaurantului, din punct de vedere al aspectului cat si al serviciilor. Si trebuie sa iei in considerare ca preturile sunt omenesti daca stai sa compari cu alte localuri de acest gen din Constanta sau Mamaia care pt aceleasi servicii, te lovesc cu niste tarife care nu au auzit de criza.
    Eu zic sa nu te stesezi din acest punct de vedere si sunt sigura ca vei avea o nunta frumoasa! Tu trebuie sa te gandesti doar sa fii o mireasa frumosa si vesela pentru ca este un moment unic in viata!
    Multumesc de raspuns, Atlantis, sa stii ca nu sunt stresata din cauza restaurantului.
    Si eu am o parere foarte buna despre acest restaurant pentru ca altfel nu mi-as fi facut nunta aici.
    Foarte multe persoane mi-au spus ca mancarea este foarte buna si foarte proaspata.
    Imi pare rau ca nu am gasit salonul mare liber si am arvunit salonul mic.
    Doream ca si acest restaurant sa aiba forumul lui unde fostele sau viitoarele miresici sa isi spuna parerea obiectiva, oricare ar fi aceea.
    Ma bucur foarte mult ca nunta ta a fost reusita si ca ai fost multumita de serviciile celor de la Delfinul si sper si in cazul meu sa fie la fel.
    Te pup si itit doresc numai bine!

Si eu am nunta pe 11 sept la Delfinul in salonul mic si sunt putin speriata ca n-o sa aiba lumea loc de dans. Noua ni s-a zis ca incap 120 de persoane maxim. Asta ar fi nr maxim de invitati al nostru, ba chiar cu o marja in jos, ar fi cam 100, asa ca am zis ca ar fi suficient. Cand am fost noi mesele erau aranjate pentru o pomana si ni s-a explicat cum ar fi aranjate pentru nunta. Locul de dans ramane pe mijlocul salonului intre cele 2 randuri de mese. O colega de-a mea a avut aici acum 2 ani, o nunta cu 90 de persoane si cica a avut loc de dans berechet.

In ceea ce priveste mancarea eu am auzit ca e f buna si bineinteles ca noi am ales si dupa pret si ce ni se include in acesta.

Te tin la curent cu ce a fost bine si ce nu la noi la nunta, desi eu sper din suflet sa nu regretam ca am ales salonul asta.

P.S. Si daca mai e ceva vb pe privat.

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us