Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 11 din 11

Subiect: Scenarii de cununii religioase

Inregistrat
    12.07.2009

Implicit Re: Scenarii de cununii religioase

Citat Postat de pixi Vezi mesajul
    Eu am fost la o cununie religioasa in Iasi acum 3 luni si s-au servit prajiturele, bomboane, vin spre sfarsitul ceremoniei si dupa ce s-a terminat, si inauntru si cand au iesit din biserica.
    Eu fac cununia religioasa in Pascani si aici, poate pt ca e si orasul mai mic, trebuie duse prajituri, bomboane, vin, sampanie si mai nou ( ) un platou cu aperitive pt preot..... Plus ca mie imi trebuie si covor sa stam noi si nasii in biserica... niste obiceiuri absolut stupide dar comenteaza lumea daca nu le tin...
    Astia mai tineri poate nu ( sunt si exceptii) dar cei mai in varsta se asteapta cu siguranta sa fie serviti cu ceva.
    La cununia religioasa mirele a aruncat cu bomboane, iar mai apoi am servit corul cu prajituri suc si vin

Inregistrat
    13.03.2010

Citat Postat de miha2009 Vezi mesajul
    La cununia religioasa mirele a aruncat cu bomboane, iar mai apoi am servit corul cu prajituri suc si vin
    aha..pai ok atunci asa am sa fac, nu stiu de ce nu eram deloc la curent cu acest obiceinumai ca o sa trebuiasca sa aduc niste pahare de sticla ca am niste pasarici cu cele de plasticmersi de raspunsuri fetele
    Mascota miresicilor de 2011!

21 mai 2011
    That's amore
    Teaser

Inregistrat
    12.07.2009

Citat Postat de amarilda Vezi mesajul
    aha..pai ok atunci asa am sa fac, nu stiu de ce nu eram deloc la curent cu acest obiceinumai ca o sa trebuiasca sa aduc niste pahare de sticla ca am niste pasarici cu cele de plasticmersi de raspunsuri fetele
    Cu multa placere

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us