Pagina 3 din 13 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 104

Subiect: furatul miresei

VERA Guest

Implicit Re: unde ne distram in ploiesti cand vom fi furate?

Citat Postat de luci_ana Vezi mesajul
    Bine ai revenit Vera. Ce face bebicu......?
    Buna Luciana, am revenit cu greu adevarul asta este pt ca ne mutam si sunt atatea de facut... .Bebicul este bine creste am fost la eco acum o sapt si are 2kg.. ..e o grasuna.Tu ce mai faci cum stai cu pregatirile?

Inregistrat
    18.08.2007

Citat Postat de VERA Vezi mesajul
    Buna Luciana, am revenit cu greu adevarul asta este pt ca ne mutam si sunt atatea de facut... .Bebicul este bine creste am fost la eco acum o sapt si are 2kg.. ..e o grasuna.Tu ce mai faci cum stai cu pregatirile?
    Vera ce bine imi pare ca te-am prins
    Pune si tu cateva poze de la nunta ca nu am gasit la album.Eu am tot la Prahova si vreau sa ma mai linistesc pana atunci cu cateva pozici de la tine.
    Am auzit ca ai bebel in burtica.Sa fie sanatos.Cat mai ai pana nasti??

VERA Guest

Citat Postat de N_anca Vezi mesajul
    Vera ce bine imi pare ca te-am prins
    Pune si tu cateva poze de la nunta ca nu am gasit la album.Eu am tot la Prahova si vreau sa ma mai linistesc pana atunci cu cateva pozici de la tine.
    Am auzit ca ai bebel in burtica.Sa fie sanatos.Cat mai ai pana nasti??

Anca iti promit ac iti pun dar momentan nu am net acasa si vb de la cineva, cum rez pb cu netul o sa iti pun pozici.Pana vine bebitza mai am o luna jumate intre 15-20 mai tb sa apara......

Inregistrat
    30.03.2008

Si eu, si eu sunt interesata
    Si as vrea sa aud de la tine Vera daca se poate ca totul a fost excelent si nu ti-a parut rau ca l-ai ales

Sa fiti amandoi sanatosi si si ai o nastere usoara ca o joaca!

VERA Guest

Citat Postat de iuliutza Vezi mesajul
    Si eu, si eu sunt interesata
    Si as vrea sa aud de la tine Vera daca se poate ca totul a fost excelent si nu ti-a parut rau ca l-ai ales

Sa fiti amandoi sanatosi si si ai o nastere usoara ca o joaca!
    Pana o sa pot sa va atasez poze pot sa va spun ca pt mine alegerea localului a fost una din cele ami bune alegeri.Totul a fost ireprosabil incepand de la servire si aici ma refer la ospatarii care au stat tot timpul printre mese si au fost atenti la tot ce lipsea iar cu scrumirele mi-a zis lumea ca nu lasa sa se stranga 2-3 resturi ca imediat veneau si le strangeau, plus ca mereu intreba lumea daca au nevoie de ceva si au fost ff prompti.Mancarea a fost iarasi fff buna si frumos sevita...eu am avut o nebunie a mea si mi-am dorit ca mancarea sa ne fie prezentata prima data noua si apoi servita numnai ca am uitat sa le zic ..insa parca mi-au citit gandul si asa s-a intamplat iar la friptura ospatarii au fost condusi de un baiat cu o palarie mare de mexican..super a fost.Am putut sa vb cu ei si sa imi aranjez sala cum am vrut eu nu mi s-a impus (eu am vrut mese rotunde pt ca mi se par masi elegante). La final imi dateau innapoi si sticlele de suc si vin care mai aveau ceva in ele ..binenteles ca nu le-am luat dar gestul lor a fost unu de apreciat asa zic.Eu zic ca ati facut o alegere buna si nu aveti de ce as regretati sau sa va faceti griji .Daca va pota juta cu alte informatii ..cu mare placere..

Inregistrat
    14.09.2007

Se poate... cum sa nu vrei sa fii furata...acum cat mai poti ca dupa casatorie nu te mai fura decat sotul .E un obicei frumos si mai destinde atmosfera plus ca ai ocazie sa te mai distrezi si tu

Inregistrat
    11.10.2007

Citat Postat de luci_ana Vezi mesajul
    Si eu ma gandeam la aceeasi idee. sa merg eu la o alta nunta iar miresica de acolo sa vina la nunta mea. Asa sigur iese distractie. Acum astept o miresica din 23/08/2008 care sa vrea sa participe la nunta mea cat sunt eu furata si eu sa merg la nunta ei cat este ea furata.
    Ai nunta cu o saptamana inaintea mea. Cu mare placere m as fi bagat sa facem schimb. pupici

Inregistrat
    11.10.2007

Citat Postat de lumiqgirl Vezi mesajul
    Se poate... cum sa nu vrei sa fii furata...acum cat mai poti ca dupa casatorie nu te mai fura decat sotul .E un obicei frumos si mai destinde atmosfera plus ca ai ocazie sa te mai distrezi si tu
    Ce coincidenta placuta.! Amandoua avem nunta pe 30.08.08 si cununia religioasa la Sf. Petru si Pavel. Ar fi tare sa avem si acelasi restaurant. Ce zici? Facem schimb cand vom fi furate?

Pagina 3 din 13 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us