Pagina 3 din 9 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 66

Subiect: degustarea

Inregistrat
    01.04.2010

Implicit Re: degustarea

Noi am avut o degustare inclusa in pret. Practic s-a desfasurat ca o discutie la care a aparticipat managerul de eveniment si bucatarul si noi doi. S-au adus farfuriile pe masa. Cate una din fiecare fel de mancare si noi am gustat din fiecare. Noi am facut o singura modificare: icrele nu ni s-au parut prea bune si le-am schimbat in vinete, in rest a fost ok, ne-am dat seama de cantitati si am fi putut modifica mai multe daca era cazul.

Sincer consider ca este necesara degustrarea.

Inregistrat
    10.09.2010

eu am mai mers la vreo 3 nunti la salonul unde vom face noi nunta... asa ca stiu ca mancarea e f buna, voi alege acelasi meniu pe care l-au ales ceilalti care au facut nuntile acolo adica: aperitiv, aperitiv cald, sarmale si friptura.. tortul il voi comanda la o cofetarie. aces meniu ma costa cam 120 ron.. cred.. cu 10-20 ron mai mult sau mai putin.. cu toate k as exclude aperitivul cald, deoarece nu ii vad rostull si oricum friptura ramane neatinsa de cele mai multe ori, deoarece lumea se satura de la aperitiv, aperitiv cald si sarmale.. aa si nu voi pune 4 sarmalutze, oi pune 3.. pt k nu vreau sa arunc mancare.. si o sa fac asta, chiar daca unii carcotasi vor zice k m-am zagrcit cu mancarea.. dar isi vor da seama dupa ce vor termina totul din farfurie, k e mai bine asa, decat sa arunc mancarea a 2-a zi, k nu se va manca.. si nu o sa reciclez resturile din fiecare farfurie, lol!! voi ce ziceti?

Inregistrat
    29.03.2010

Buna, eu n-am avut degustare,am avut nunta la palatul snagov iar ei nu fac degustare,am avut ceva emotii dar apoi m-am gandit ca oricum nu poti sa-i multumesti pe toti asa ca am lasat totul la intamplare si a fost f bine.Sincer cu cat te stresezi mai mult cu atat mai multe surprize neplacute poti avea.Eu am scapat, a fost foarte bine,multa bafta si voua care abia urmati

sigur ca poti sa mergi cu mai multe persoane..la mine cand am fost eram 8 persoanea fost foarte ditractiv...mai ales ca s-au dat si ei cu parerea...eu am fost multumita...la nunta de tot..ma gandeam la degustare ca o sa-ti faca sa arate cat mai bine si la nunta nu o sa-si mai dea interesul dar nu a fost asa...a iesit totul bun si gustos

Inregistrat
    01.04.2010

Citat Postat de miftode_valentina Vezi mesajul
    sigur ca poti sa mergi cu mai multe persoane..la mine cand am fost eram 8 persoanea fost foarte ditractiv...mai ales ca s-au dat si ei cu parerea...eu am fost multumita...la nunta de tot..ma gandeam la degustare ca o sa-ti faca sa arate cat mai bine si la nunta nu o sa-si mai dea interesul dar nu a fost asa...a iesit totul bun si gustos
    Si eu am avut surpriza placuta ca la nunta mancarea sa fie mai buna decat la degustare. Ce-i drept la degustare ne luasem cu vorba si se cam racise mancarea pana am apucat noi sa gustam, iar la nunta erau calde si delicioase. Pentru mine degustarea a fost binevenita pentru ca nu mai fusesem la nunta acolo si vroiam sa ma conving cat de mari sunt portiile, cum sunt aranjate in farfurie, etc

Inregistrat
    01.04.2010

nu cred ca am mentionat ca noi nu am platit aceasta degustare, adica a fost din partea hotelului

Inregistrat
    20.09.2010

noroc ca a fost surpriza sa fie mai buna mancarea la nunta fata de degustare...mai trist era sa fie invers :P

Eu cred ca este importanta degustarea, avand in vedere ca am mai avut surprize la tot felul de restaurante.
    Mie cei de la restaurant mi-au propus singuri degustarea, mi-au zis sa vin cu cineva si daca vreau putem modifica ce vreau.

Pagina 3 din 9 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us