Pagina 14 din 14 PrimulPrimul ... 4121314
Rezultate de la 105 la 110 din 110

Subiect: Accesorii pentru miri si mirese in Botosani

Inregistrat
    02.10.2010

Implicit Re: Ce accesorii o sa purtati ?

Citat Postat de anca1102 Vezi mesajul
    nu o sa rezisti mult "in concediu" )
    o sa-ti doresti ceva activitate
    Pai ma simt foarte bine in ,,concediu''...recunosc ca uneori ma mai plictisesc, tinand cont ca sotiorul lucreaza de dim pana seara(doar stii si tu), ai mei sunt la serv pana dupa-amiaza...deci vreo jumatate de zi sunt singura...dar imi gasesc eu activitate...
    Tu ce mai faci?
    A-ți aminti este dureros,A uita este imposibil!

Inregistrat
    25.04.2010

Citat Postat de alexutza_23 Vezi mesajul
    Pai ma simt foarte bine in ,,concediu''...recunosc ca uneori ma mai plictisesc, tinand cont ca sotiorul lucreaza de dim pana seara(doar stii si tu), ai mei sunt la serv pana dupa-amiaza...deci vreo jumatate de zi sunt singura...dar imi gasesc eu activitate...
    Tu ce mai faci?
    sunt libera azi...inca in pijama ma gandesc sa ajung in carrefour azi ca vreau creveti...aseara era prea mare inghesuiala la peste, toti cascau gura la rechin si am iesit cum am intrat ))

Inregistrat
    02.10.2010

Citat Postat de anca1102 Vezi mesajul
    sunt libera azi...inca in pijama ma gandesc sa ajung in carrefour azi ca vreau creveti...aseara era prea mare inghesuiala la peste, toti cascau gura la rechin si am iesit cum am intrat ))
    Ce fain de tine!!!
    Eu inca nu am ajuns la Carrefour...am zis ca nu am ce cauta in prima zi de la deschidere...astept sa iasa sotul intr-o zi mai devreme si sa mergem amandoi sa cascam gura...

Inregistrat
    05.10.2006

Implicit Re: Accesorii pentru miri si mirese in Botosani

am fost noi ieri, macel nenica!!! si am fost si azi sa luam o garantie la un tv luat ieri (saracii de noi credeam ca or sa se termine toate-ntr-o zi, desi laptopurile se terminasera de ieri la amiaza)

azi era foarte ok, nu erau cozile alea socante la casa si puteai merge linistit printre rafturi...dar oare lumea asta din bt nu lucreaza ca era la amiaza totusi, intr-o zi de munca!!!! era extrem de aglomerat.
    Ultima editare de aryanna : 16.11.2011 15:43:33
    "Grammar": the difference between knowing your shit and knowing you're shit !

Inregistrat
    02.10.2010

Citat Postat de aryanna Vezi mesajul
    am fost noi ieri, macel nenica!!! si am fost si azi sa luam o garantie la un tv luat ieri (saracii de noi credeam ca or sa se termine toate-ntr-o zi, desi laptopurile se terminasera de ieri la amiaza)

azi era foarte ok, nu erau cozile alea socante la casa si puteai merge linistit printre rafturi...dar oare lumea asta din bt nu lucreaza ca era la amiaza totusi, intr-o zi de munca!!!! era extrem de aglomerat.
    Cred ca lumea si-a luat liber ieri pt inaugurarea care a avut loc...

Inregistrat
    14.02.2013

Cine ma poate ajuta si pe mine cu un voal lung,ivory, as dori sa cumpar sau sa inchiriez,il vreau ptr biserica si pentru sedinta foto.In magazin sunt foarte scumpe.

Pagina 14 din 14 PrimulPrimul ... 4121314

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us