Pagina 3 din 105 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 834

Subiect: Verighete

Inregistrat
    11.10.2006

Implicit Re: De unde va luati verighetele din cj???

ahaa, scump doamna scump

Inregistrat
    31.10.2006

Noi am luat verighetele de la Galeriile Ferdinand, in dreapa, la parter, au modele dragute si nu sunt scumpe.
    Noua ne-au placut o pereche de la Sora, la FiresQ, dar eu nu voiam cu diamant, ca am deja unul la inel si fara nu au vrut sa ni le faca.

Inregistrat
    11.08.2006

Citat Postat de corina_gi Vezi mesajul
    Noi am luat verighetele de la Galeriile Ferdinand, in dreapa, la parter, au modele dragute si nu sunt scumpe.
    Noua ne-au placut o pereche de la Sora, la FiresQ, dar eu nu voiam cu diamant, ca am deja unul la inel si fara nu au vrut sa ni le faca.
    Un pret aproximativ pe Galeriile Ferdinand?Multumesc!

Inregistrat
    11.08.2006

Ne poti da un pret aproximativ pt verighetele din Galeriile Ferdinand?Multumesc!

Inregistrat
    31.10.2006

Te referi la bijuteria Sabrini din Galeriile Ferdinand???

Inregistrat
    31.10.2006

Da, de bijuteria Sabrini e vorba, si pretul este de 60 de lei pe gram si in functie de cate grame au.Noi le-am ales sa fie cat mai inguste, cred ca sunt cele mai inguste pe care le au in combinatie de aur alb cu aur galben, si impreuna au fost cam 10 grame, deci cam 600 de lei.

Inregistrat
    25.10.2006

Smile Re: De unde va luati verighetele din cj???

Postati poze sa vedem si noi verighetele voastre
    Va rog sa ne semnalati orice mesaj cu continut publicitar, discriminator, agresiv sau care incalca in orice fel Regulamentul folosind triunghiul rosu (Report Post).

Inregistrat
    31.10.2006

As vrea sa pun 2-3 poze, dar nu stiu cum, ca nu am mai pus niciodata poze pe aici,daca stiti voi cum se face, va rog sa-mi spune-ti , poate reusesc si eu, ca acuma e luni dimienata si inca nu m-am desteptat.

Pagina 3 din 105 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us