Pagina 1 din 105 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 834

Subiect: Verighete

Inregistrat
    31.10.2006

Post Verighete

Sunt eu tare pretentioasa cate o data,adica daca nu mi se pune pata nu cumpar dar cum la verighete conteaza si parea iubitului?(si nu se prea potriveste cu a mea) v-as ruga sa mi spuneti de unde le-ati luat voi cu preturi,poze....
    Eu am vazut o pereche care mi-au placut intr-o bijuterie din spate de la Central dar parca as vrea sa mai vad inainte de achizitionare.........ca doar sunt pe o viata!

Inregistrat
    11.10.2006

Implicit Re: De unde va luati verighetele din cj???

in spate la central cum se numeste magazinul? nu mai stiu ,no lipit de el este un bar si ceva magazin de bijuterii,sunt modele f frumoase si pretul bun

Inregistrat
    11.10.2006

ma gandesc ca nu vrei sa dai 20-30 de mil pe ele nu? daca da mergi la sora

Inregistrat
    31.10.2006

Citat Postat de blueoana Vezi mesajul
    ma gandesc ca nu vrei sa dai 20-30 de mil pe ele nu? daca da mergi la sora
    Chiar nu vreau sa dau atat.si nu vreau nici diamnante ca eu nu prea am grija de lucruri si nu vreau sa pierd pietricica ca m-as supara tare tare, vreau ceva simplu si dragut dar nu comun.

Inregistrat
    04.10.2006

Citat Postat de miti Vezi mesajul
    Sunt eu tare pretentioasa cate o data,adica daca nu mi se pune pata nu cumpar dar cum la verighete conteaza si parea iubitului?(si nu se prea potriveste cu a mea) v-as ruga sa mi spuneti de unde le-ati luat voi cu preturi,poze....
    Eu am vazut o pereche care mi-au placut intr-o bijuterie din spate de la Central dar parca as vrea sa mai vad inainte de achizitionare.........ca doar sunt pe o viata!
    Noi le-am facut la comanda pe Eroilor. Inainte de asta am umblat prin bijuterii, insa fara a gasi modelul ce mie mi-a ramas in suflet de cand l-am vazut pe intenet... asa ca le-am facut la comanda... partea buna era ca modelul dorit de mine se afla in catalogul bijuteriei asteia, deci am avut incredere ca stiu ce trebuie sa faca
    Iti pot insira bijuteriile pe unde am umblat noi: pe Eroilor, la Pierlotti, la Sora, la Central (jos si sus), la bijuteria Blanca (in spate la central si langa salonul de rochii Gaia), la bijuteriile alea arabesti (pe David Francisc parca e strada, tot in spate la Central in ceva centru nou construit... este si ceva fast-food la etaj), la bijuteria Verona... a, si iubitelul meu a fost si in bucuresti la Celini, unde a vazut exact modelul de verigheta pe care il doream noi... cu 1000EUR perechea... deci alegerea noastra a fost relativ simpla in final Sper sa te fi ajutat cat de cat cu informatiile mele, ca de-asta am scris atata

Inregistrat
    31.10.2006

Citat Postat de cxna Vezi mesajul
    Noi le-am facut la comanda pe Eroilor. Inainte de asta am umblat prin bijuterii, insa fara a gasi modelul ce mie mi-a ramas in suflet de cand l-am vazut pe intenet... asa ca le-am facut la comanda... partea buna era ca modelul dorit de mine se afla in catalogul bijuteriei asteia, deci am avut incredere ca stiu ce trebuie sa faca
    Iti pot insira bijuteriile pe unde am umblat noi: pe Eroilor, la Pierlotti, la Sora, la Central (jos si sus), la bijuteria Blanca (in spate la central si langa salonul de rochii Gaia), la bijuteriile alea arabesti (pe David Francisc parca e strada, tot in spate la Central in ceva centru nou construit... este si ceva fast-food la etaj), la bijuteria Verona... a, si iubitelul meu a fost si in bucuresti la Celini, unde a vazut exact modelul de verigheta pe care il doream noi... cu 1000EUR perechea... deci alegerea noastra a fost relativ simpla in final Sper sa te fi ajutat cat de cat cu informatiile mele, ca de-asta am scris atata
    Multumesc!
    Chiar nu stiam de toate.O sa le iau la pas pe rand!
    Raportez cu pozici cand am ceva!

Inregistrat
    06.07.2006

Eu cred ca o sa mi le comand de la o bijuterie din spate de la sora, langa fastfood (nu tin minte numele) dar ideea e ca aduc la comanda verighete model Vanda, care au fff multe modele.Au si site www.bijuterii-vanda.ro si chiar am vazut modele tare dragutze.

Inregistrat
    31.10.2006

Citat Postat de cisi5 Vezi mesajul
    Eu cred ca o sa mi le comand de la o bijuterie din spate de la sora, langa fastfood (nu tin minte numele) dar ideea e ca aduc la comanda verighete model Vanda, care au fff multe modele.Au si site www.bijuterii-vanda.ro si chiar am vazut modele tare dragutze.
    Multumesc mult!
    Nu mai am rabdare pana nu mi vad verighetele.Parca is nebuna dar la astept mai tare decat am asteptat rochia!

Pagina 1 din 105 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us