Pagina 1 din 13 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 98

Subiect: Meniul

Inregistrat
    30.11.2009

Implicit Meniul

Ati ales meniul la nunta? Ce nu ati vrea sa lipseasca, ce nu va doriti?
    Eu vreau un platou bogat, jumate cu preparate din branza, apoi o supa de pui de casa, cu taietei de casa si rasol, un fel cu carne si poate sarmale la sfarsit..Inca nu sunt sigura cu ceea ce vreau dupa supa..

Inregistrat
    30.11.2009

Implicit Re: Meniul

A, nu vreau peste ca si fel cald, poate doar pe platou..

Inregistrat
    13.09.2009

Citat Postat de airiana Vezi mesajul
    Ati ales meniul la nunta? Ce nu ati vrea sa lipseasca, ce nu va doriti?
    Eu vreau un platou bogat, jumate cu preparate din branza, apoi o supa de pui de casa, cu taietei de casa si rasol, un fel cu carne si poate sarmale la sfarsit..Inca nu sunt sigura cu ceea ce vreau dupa supa..
    Oricat nu mi-ar placea ideea de sarmale, e cea mai buna solutie pentru felul final, in caz ca raman mai multi invitati decat se asteapta(ultimul fel se comanda intr-un nr mai mic). Cred ca nu vrem supa.
    Am vrut sculturi de fructe dar mi se pare prea scump pentru cat ofera. Ca si meniu, desi ne plac tot felul de preparate speciale si exotice, nu ne vom abate mult de la clasic...ca nu cumva invitatii sa ramana flamanzi si sa comande pizza.

Inregistrat
    30.11.2009

Citat Postat de ana_strumfi Vezi mesajul
    Oricat nu mi-ar placea ideea de sarmale, e cea mai buna solutie pentru felul final, in caz ca raman mai multi invitati decat se asteapta(ultimul fel se comanda intr-un nr mai mic). Cred ca nu vrem supa.
    Am vrut sculturi de fructe dar mi se pare prea scump pentru cat ofera. Ca si meniu, desi ne plac tot felul de preparate speciale si exotice, nu ne vom abate mult de la clasic...ca nu cumva invitatii sa ramana flamanzi si sa comande pizza.

Eu am nunta de zi, de aceea vreau supa. Pentru nunta de noapte, in loc de supa merge mai bine un fel cald. Sa aveti grija cu meniul, sa nu fie foarte extravagant. Am fost la anul nou la un restaurant din Baia Mare si au servit la masa doar feluri exotice. Abia am putut manca ceva. Am venit cu o foame de aclo..

Inregistrat
    12.05.2009

eu ce stiu sigur ca nu vreau supa de carne...eu m am gandit la o ciorbita...in rest vom mai vedea de meniu...iar la sfarsit...sarmale...

Inregistrat
    17.03.2010

Citat Postat de ana_strumfi Vezi mesajul

si eu sunt de parere ca la noi merge cel mai bine stilul clasic....asa sunt obisnuiti oamenii si e bine sa le dai ce le place

Inregistrat
    30.11.2009

M-am razgandit cu sarmalele..si cu supa de pui..acum vreau ciorba taraneasca...si 2 feluri calde dupa, plus desert ..si bineinteles, primul e platoul..

Inregistrat
    30.11.2009

Miresicilor care ati avut nunta, ce meniu ati ales?Poate ne inspiram si noi...

Pagina 1 din 13 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us