Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 10

Subiect: Noblesse

Inregistrat
    25.10.2009

Implicit Noblesse

ce parere aveti de restaurantul noblesse ?

Inregistrat
    21.12.2010

Implicit Re: Noblesse

buna miresici,
    ce parere aveti despre restaurantul noblesse sau valy's?aveti idee cum e servirea,mancarea?sau despre restaurantul roberto zona podu inalt ati auzit ceva?
    astept un raspuns cat mai repede.....va pup

Inregistrat
    25.10.2009

Citat Postat de diaconulory Vezi mesajul
    buna miresici,
    ce parere aveti despre restaurantul noblesse sau valy's?aveti idee cum e servirea,mancarea?sau despre restaurantul roberto zona podu inalt ati auzit ceva?
    astept un raspuns cat mai repede.....va pup
    restaurantul noblesse pot spune ca este ok am doar cuvinte de lauda, noi am fost super multumiti ! nu am avut ce sa le reprosam!merita sa te ducio sa vb cu ei.

Inregistrat
    08.01.2009

Citat Postat de chibo4 Vezi mesajul
    restaurantul noblesse pot spune ca este ok am doar cuvinte de lauda, noi am fost super multumiti ! nu am avut ce sa le reprosam!merita sa te ducio sa vb cu ei.

unde e acest restaurant?

Inregistrat
    10.06.2009

Citat Postat de strumf08 Vezi mesajul
    unde e acest restaurant?
    Nobless este pe strada Marasesti intersectie cu strada Ceahlau;)

Inregistrat
    08.01.2009

Citat Postat de mireasamika5 Vezi mesajul
    Nobless este pe strada Marasesti intersectie cu strada Ceahlau;)

Multumesc!

Inregistrat
    23.02.2011

si eu sunt in cautarea restaurantului, initial ma gandeam ca este cam devreme tinand cont ca nunta va fi in 2012, dar acest restaurant mi-a captat atentia din poze. daca a mai facut cineva acolo as dori pareri, poze impresii. este oare cam devreme sa merg sa intreb la ei o oferta de meniu

Inregistrat
    25.10.2009

Citat Postat de elenush1986 Vezi mesajul
    si eu sunt in cautarea restaurantului, initial ma gandeam ca este cam devreme tinand cont ca nunta va fi in 2012, dar acest restaurant mi-a captat atentia din poze. daca a mai facut cineva acolo as dori pareri, poze impresii. este oare cam devreme sa merg sa intreb la ei o oferta de meniu
    cum am mai scris eu am doar cuvinte de lauda despre restaurantul noblesse,nu am ce sa le reprosez,totul a fost super ok incepand de la angajati pana la mancare ,servire si altele . nu este devreme sa te duci si sa vb cu ei asa iti poti alege data pe care o vrei tu. noi am vb in luna octombrie iar nunta a fost in iulie si a iesit super super frumoasa ,fara sa avem probleme cum se intampla pe la alte restaurante. eu zic ca merita sa bati drumul pana acolo! si bafta

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us