Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 23

Subiect: Luna

Inregistrat
    20.04.2010

Implicit Luna

buna fetelor, ce stiti despre restaurantul luna din bt? eu am vazut restaurantul dar ma intereseaza si cateva pareri din afara. ms

Inregistrat
    08.03.2010

Implicit Re: restaurantul luna

Citat Postat de medeadeea Vezi mesajul
    buna fetelor, ce stiti despre restaurantul luna din bt? eu am vazut restaurantul dar ma intereseaza si cateva pareri din afara. ms
    Sincer... mie nu imi place. Parerea mea.

Inregistrat
    13.02.2009

Citat Postat de anuska_dea Vezi mesajul
    Sincer... mie nu imi place. Parerea mea.
    Subscriu Din cate stiu inainte era acolo o cantina sau...asa ceva?
    Daca alegeti acest restaurant din motive financiare, sa stiti ca eu una sunt convinsa ca gasiti si altceva mai frumusel exact in aceiasi bani...Bafta!

REMEMBER: One minute on your lips, forever on your hips !!!

Inregistrat
    08.03.2010

Citat Postat de Creizilup Vezi mesajul
    Subscriu Din cate stiu inainte era acolo o cantina sau...asa ceva?
    Daca alegeti acest restaurant din motive financiare, sa stiti ca eu una sunt convinsa ca gasiti si altceva mai frumusel exact in aceiasi bani...Bafta!
    Asa este. Inainte a fost o cantina.

Inregistrat
    06.02.2010

Citat Postat de medeadeea Vezi mesajul
    De afara nu arata rau, si din cate am vazut si inauntru pare frumusel, dar pt faptul ca a fost cantina, cred ca nu o sa te avantajeze, oricat l-ar fi renovat ei. Si cum zic si fetele, se mai gasesc restaurante la preturi accesibile. Bafta multa!

Eu stiu ca l-au renovat. Nu cred ca mai arata a cantina.A fost si un supermarket acolo. L-am vazut si aranjat ca locuiesc prin zona si nu arata rau.

Inregistrat
    13.02.2009

Citat Postat de solmizel Vezi mesajul
    Eu stiu ca l-au renovat. Nu cred ca mai arata a cantina.A fost si un supermarket acolo. L-am vazut si aranjat ca locuiesc prin zona si nu arata rau.
    Am trecut inainte de Pasti cu masina pe acolo- exersez condusul ca sa nu uit - si aveau niste perdele.... Nu stiu acum cum o fi, insa atunci chiar nu mi-a lasat o impresie buna. Eram cu nasa si ea m-a lamurit ce e cu el, ca eu nici nu stiam de existenta lui...

REMEMBER: One minute on your lips, forever on your hips !!!

Inregistrat
    28.03.2009

Post Re: restaurantul luna

buna
    eu am facut nunta la acest restaurant (sala mare) si nu am avut nici un fel de probleme si nici nu mi s-a parut urat si aranjat chiar e dragut si nu are nici un an de cand e deschis(in forma asta)
    oricum in fond si la urma urmei bucuria acelei zile,atmosfera creata de invitati si calitatea muzicii(daca pace sau nu invitatilor) face mai mult decat decorul si sala si orice
    noi am avut o nunta de vis in ciuda sutelor de proble pe care le-am avut iar sala si mancarea au fost super nu s-a plans nimeni credeti-ma ca nu am motive sa mint si nici un motiv sa fac reclama restaurantului
    si personalul s-a purtat frumos iar daca vrei poti sa ducu u ospatari(cel putin noua ne permitea daca aveam pe cineva)
    si despre patroni am o parere ffff buna pt ca au facut tot ce le-a stat in putinta sa iasa totul bine si sa nu avem alte probleme intreaga noapte in afara DISTRACTIEI

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us