Pagina 1 din 43 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 340

Subiect: Rapsodia

Inregistrat
    08.03.2010

Implicit Rapsodia

Va place restaurantul Rapsodia? Ma refer la sala mare de la etaj. Ati avut vreo nunta acolo? Cum vi s-a parut?

Inregistrat
    13.02.2009

Implicit Re: Restaurantul Rapsodia

Citat Postat de anuska_dea Vezi mesajul
    Va place restaurantul Rapsodia? Ma refer la sala mare de la etaj. Ati avut vreo nunta acolo? Cum vi s-a parut?
    Mie imi place foarte mult, insa noi nu avem atat de multi invitati pentru sala de acolo...Aryanna a avut nunta acolo si din poze parea superb

REMEMBER: One minute on your lips, forever on your hips !!!

Inregistrat
    06.02.2010

Frumos restaurant, am visat si eu la el, insa nu avem atat de multi invitati asa ca a trebuit sa alegem in alta parte. Nu ma indoiesc ca o sa ai o nunta foarte frumoasa.

este foarte frumos si elegant la Rapsodia. N-ai de ce sa-ti faci griji in privinta asta

Inregistrat
    08.03.2010

Multumesc de incurajari.

Inregistrat
    21.01.2009

Buna,

Am si eu anul acesta nunta la acest restaurat, si as vrea sa stiu dintre cei care ati avut nunta aici sau ati fost la o nunta la acest restaurant , ce anume v-a placut di meniu.

Eu in acest moment am cateva varinate de meniu, si toate suna foarte bine asa ca nu stiu la ce sa ma hotarasc .

Deasemenea m-ar interesa cati osapatari ati avut pe sala. Noi vom avea aprox 100 de invitati si nu stiu cati ospatari ar fi necari.

Inregistrat
    08.03.2010

Citat Postat de madalinaeu Vezi mesajul
    Buna,

Am si eu anul acesta nunta la acest restaurat, si as vrea sa stiu dintre cei care ati avut nunta aici sau ati fost la o nunta la acest restaurant , ce anume v-a placut di meniu.

Eu in acest moment am cateva varinate de meniu, si toate suna foarte bine asa ca nu stiu la ce sa ma hotarasc .

Deasemenea m-ar interesa cati osapatari ati avut pe sala. Noi vom avea aprox 100 de invitati si nu stiu cati ospatari ar fi necari.
    Ai nunta in sala mare?

Inregistrat
    21.01.2009

Ai nunta in sala mare?
    Am sala rapsodia , de la parter

Pagina 1 din 43 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us