Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 20

Subiect: Firme de transport

Inregistrat
    05.02.2009

Implicit Firme de transport

Buna fetelor,

Puteti sugera niste firme de transport pentru miresicile care opteaza pentru un local in afara Clujului si au nevoie de transport organizat pentru invitatii lor pana la restaurant? Cum procedati cu locul de plecare al invitatilor, daca ora de intoarcere e una fixa pentru toata lumea sau se aranjeaza mai multe drumuri in functie de invitati?

Simona

Inregistrat
    05.02.2009

Implicit Re: Firme de transport

Chiar nimeni nu are nevoie de transport pentru invitatii sai?

Inregistrat
    06.04.2009

Citat Postat de ursueltemail Vezi mesajul
    Chiar nimeni nu are nevoie de transport pentru invitatii sai?
    hai ca am eu, dar nu stiu cum se numeste firma . tot ce pot sa iti zic in schimb e ca din 150 de invitati cati vin la nunta mea, doar 45 doresc sa vina cu trasnportul oferit de noi . noi ne pregateam sa luam 2 autobuse de 50 de locuri si ne-ar fi costat 1300 de lei, asa luam un singur autobus si ne costa 650 de lei.
    studiem si varianta cu microbuse, daca gasim luam mai bine microbuse de 12 locuri ca ar fi mult mai comod pt inv

Inregistrat
    05.02.2009

Biu, ce ma bucur ca mi-ai raspuns chiar tu. Sunt Simona, am corespondat putin pe email (nunta la distanta, etc daca mai tii minte) si chiar vroiam sa iti trimi un email pentru ca se apropie nunta ta cu pasi repejori!!!
    Sa aveti parte de o nunta ca in povesti, asa cum v-ati dorit-o si bineinteles ca abia astept parerile de dupa, poze, sugestii si poate pe atunci vei avea si datele de contact ale firmei de transport pe care o veti folosi. Chiar daca e mai devreme decat 22 Mai, Casa de piatra si multa fericire!

Inregistrat
    06.04.2009

Biu, ce ma bucur ca mi-ai raspuns chiar tu. Sunt Simona, am corespondat putin pe email (nunta la distanta, etc daca mai tii minte) si chiar vroiam sa iti trimi un email pentru ca se apropie nunta ta cu pasi repejori!!!
    Sa aveti parte de o nunta ca in povesti, asa cum v-ati dorit-o si bineinteles ca abia astept parerile de dupa, poze, sugestii si poate pe atunci vei avea si datele de contact ale firmei de transport pe care o veti folosi. Chiar daca e mai devreme decat 22 Mai, Casa de piatra si multa fericire!
    da, simona, stiu ca esti tu voi cum ati ramas cu nunta pana la urma ?

Inregistrat
    26.01.2009

Buna fetelor,

Puteti sugera niste firme de transport pentru miresicile care opteaza pentru un local in afara Clujului si au nevoie de transport organizat pentru invitatii lor pana la restaurant? Cum procedati cu locul de plecare al invitatilor, daca ora de intoarcere e una fixa pentru toata lumea sau se aranjeaza mai multe drumuri in functie de invitati?

Simona
    buna simona,
    eu voi avea un autocar ptr invitati dar inca nu stiu exact daca va fi de 35 sau de 50 de locuri. cel de 50 locuri ne costa 1.000 ron. firma se numeste tabita, dar e din bistrita, deoarece eu de acolo voi avea invitati.

Inregistrat
    05.02.2009

Citat Postat de Biu Vezi mesajul
    da, simona, stiu ca esti tu voi cum ati ramas cu nunta pana la urma ?
    Inca nu am rezervat nimic. Initial doream sa asept pana in toamna cand ajung acasa pentru a merge la restaurante si a discutat fatza in fatza cu personalul, dar citind pe miresici m-am descurajat vazand ca lumea rezerva sala cu mai bine de un an inainte, asa ca nu prea am sperante sa gasesc data pe care o vreau in Mai 2011. Inca mai exista o bruma de speranta ca visul ni se va indeplini in 2011 si nu 2012. Voi cum sunteti? Toate pregatite, emotii?

Inregistrat
    05.02.2009

Citat Postat de sonia02gh Vezi mesajul
    buna simona,
    eu voi avea un autocar ptr invitati dar inca nu stiu exact daca va fi de 35 sau de 50 de locuri. cel de 50 locuri ne costa 1.000 ron. firma se numeste tabita, dar e din bistrita, deoarece eu de acolo voi avea invitati.
    Buna,

Merci de raspuns. Sunt familiara cu firma de care spui tu, mergand destul de des in Bistrita si judetul Bistrita. Nu e rau pretul oferit de ei pentru un intreg autocar. Bafta la pregatiri si casa de piatra ca si nunta ta e foarte aproape!

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us