Pagina 1 din 74 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 591

Subiect: Supriza pentru mire

Inregistrat
    19.07.2006

Implicit Supriza pentru mire

Buna miresici,

Ce ziceti daca mireasa i-ar face o surpriza mirelui. Stiu eu, ceva... o declaratie de dragoste cu un mic cadou, ceva prin care ii spui artistic ca il iubesti...
    Aveti vreo idee? Ar merge?

Inregistrat
    01.09.2006

Implicit Re: Surpriza mire

Nu mai stiu exact cine de aici a primit in ziua nuntii un inel superrrrr de la sotul ei ......Foarte frumos gest ; si noi am putea face ceva dragut pentru alesul nostru

Inregistrat
    19.07.2006

Tocmai de asta m-am gandit...
    El este cel care tot timpul face cadouri, aduce flori, iar fata numai asteapta...
    Iar in ziua nuntii, asa o surpriza frumoasa prin care sa-i arati ca il iubesti...

Inregistrat
    25.08.2006

si eu ma gandesc de mult timp la asta si tot imi calculez banii si iar ii calculez(noi doi ne facem nunta).stiu ca isi doreste f mult un ceas suflat cu aur(deocamdata numai suflat) la care se uita de fiecare data cand intram sau trecem pe langa magazinul respectiv.si l-ar fi cumparat el,dar de fiecare data spune ca nu e momentul,ca avem alte cheltuieli mai importante si mai urgente....si din pacate cam are dreptate.nu costa f mult(aproape 200 de euro) dar daca toti banii mi-s calculati,de unde sa mai scot 200,ca sa pot sa i-l fac cadou in ziua nuntii??nu stiu,chiar mi-as dori mult,mult de tot.ma consolez cu gandul ca va fi la fel de bine primit si de ziua lui,de craciun

Inregistrat
    13.07.2006

Ce-ar fi daca i-ai canta ceva? Daca ai voce, bineinteles!

Inregistrat
    19.07.2006

Bine, daca stii ca isi doreste ceva foarte mult, poate fi si un asemenea cadou.
    Al meu vrea sa-si cumpere o masina, a vazut-o si o doreste, dar chiar nu pot sa i-o cumpar.
    ma gandeam la o surpriza gen "din dragoste" cu o declaratie, o melodie...

Inregistrat
    19.07.2006

Eu o sa-i cant o melodie, dar dupa o chestie dragutza ar merge super...

Inregistrat
    25.08.2006

eu nu as putea sa-i cant nimic la ce emotii o sa am atunci......mi-ar tremura vocea,poate as si falsa putin...nu,nu,sigur nu as putea...eu sunt f emotiva .intr-adevar ar fi frumos si daca stii ca poti...fa-o!!!

Pagina 1 din 74 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us