Pagina 3 din 16 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 128

Subiect: Cumparaturi de la magazin online sau de la magazinele normale?

Inregistrat
    12.04.2007

Implicit Re: Cumparaturi de la magazin online sau de la magazinele normale?

neata!

Imi place de nu se poate caruciorul luat de tine ..seamana cu ce as vrea eu de kaps3 asa ca TE ROOOG imi trimiti si mie un mesaj cu numele site-ului..sau pune-mi un link aici pe forum...
    Multumesc frumos!

Inregistrat
    22.01.2010

Si noi am cumparat online, aspiratorul nazal si salteluta de cocos, deoarece eram in ultima luna si nu ma mai puteam deplasa sa caut prin oras, iar sotul era plecat cu serviciul.
    E o varianta foarte buna, insa intotdeauna vei iesi putin mai scump, dar e mai la indemana.

Inregistrat
    27.06.2011

Si noi cumparam online.
    Cumparati cu incredere jucarii de la ToyShow, Toyz sau de la JucariideJucarii.
    Noi suntem foarte multumiti de serviciile oferite de acestia.

Inregistrat
    20.12.2008

Stie cineva daca de pe amazon.co.uk se poate comanda si din romania? Eu din cate am vazut nu, dar poate este cineva care stie mai bine...am vazut niste preturi super mici pe site-ul asta, de ex o pompa manuala de san Avent costa 16 lire, ori la noi pretul e aproape triplu
    http://www.amazon.co.uk/Philips-SCF3...2792213&sr=1-2

Inregistrat
    18.11.2006

Citat Postat de newcomer Vezi mesajul
    Stie cineva daca de pe amazon.co.uk se poate comanda si din romania? Eu din cate am vazut nu, dar poate este cineva care stie mai bine...am vazut niste preturi super mici pe site-ul asta, de ex o pompa manuala de san Avent costa 16 lire, ori la noi pretul e aproape triplu
    http://www.amazon.co.uk/Philips-SCF3...2792213&sr=1-2
    normal ca se poate comanda, dar unele chestii nu le livreaza in romania, de ex scaunele auto. poti sa mai comanzi si de pe amazon.de.
    vezi ca la seller sa fie amazon trecut pt ca daca e alta firma s-ar putea sa nu livreze.

pompa o livreaza, am incercat, e 6,80 transportul, iar ea costa 16,47 lire, total 23,27 lire. difera pretul pt ca se calculeaza cu tva de ro, pe site sunt cu cel de uk.

Inregistrat
    01.09.2007

Citat Postat de Pelagie Vezi mesajul
    Si noi am cumparat online, aspiratorul nazal si salteluta de cocos, deoarece eram in ultima luna si nu ma mai puteam deplasa sa caut prin oras, iar sotul era plecat cu serviciul.
    E o varianta foarte buna, insa intotdeauna vei iesi putin mai scump, dar e mai la indemana.
    nu e adevarat...eu de ex mi-am cumparat patutul online si l-am gasit cu mult mai ieftin decat in magazine. Cu carucioarele 3 in 1 e aceesi poveste...in magazine sunt mai scumpe decat achizitionate online. Sterilizatoarele, biberoanele etc la fel...si asta am remarcat asa, doar uitandu-ma in scop informativ.Cand ma apuc de shopping serios, sunt convinsa ca online salvez si timp si bani

Inregistrat
    18.11.2006

Citat Postat de AnnyyAnnyy Vezi mesajul
    nu e adevarat...eu de ex mi-am cumparat patutul online si l-am gasit cu mult mai ieftin decat in magazine. Cu carucioarele 3 in 1 e aceesi poveste...in magazine sunt mai scumpe decat achizitionate online. Sterilizatoarele, biberoanele etc la fel...si asta am remarcat asa, doar uitandu-ma in scop informativ.Cand ma apuc de shopping serios, sunt convinsa ca online salvez si timp si bani
    da, sunt mai ieftine, eu pe carut am dat 8 mil si in magazin era 10.

Inregistrat
    20.12.2008

Citat Postat de otisor83 Vezi mesajul
    normal ca se poate comanda, dar unele chestii nu le livreaza in romania, de ex scaunele auto. poti sa mai comanzi si de pe amazon.de.
    vezi ca la seller sa fie amazon trecut pt ca daca e alta firma s-ar putea sa nu livreze.

pompa o livreaza, am incercat, e 6,80 transportul, iar ea costa 16,47 lire, total 23,27 lire. difera pretul pt ca se calculeaza cu tva de ro, pe site sunt cu cel de uk.
    Am intrat si pe amazon.de dar acolo nu inteleg nimic (nu stiu o boaba de germana)
    Mersi de info, o sa mai studiez site-ul atunci, ca merita!
    Deci tu ai comandat de la ei deja sa inteleg...

Pagina 3 din 16 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us