Pagina 3 din 2888 PrimulPrimul 1234513531035031003 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 23104

Subiect: Miresici de 2012

Inregistrat
    28.04.2009

Implicit

Citat Postat de Dana_B Vezi mesajul
    si eu sunt pe aici de prin 2007 :P mult succes! sunt sigura ca totul va iesi perfect, doar ai tot timpul sa organizezi totul asa cum iti doresti
    Merci frumos! Uite ca nu sunt singura care se informeaza din timp..numai miresoiul meu zicea ca am luat-o razna inca de anul trecut! Merci, bafta si tie!

Citat Postat de ana_elena Vezi mesajul
    cat te asteptam..nici nu stii..finuta mea e miresica de 2012 si chiar acum o sun sa-i spun sa-si faca timp si cont si sa intre aici..cred ca ea o sa fie de august. puuuuuuup!!!
    O astept cu nerabdare!!!
    Ultima editare de mitze : 25.05.2010 11:23:32 Motiv: postari succesive

Inregistrat
    17.08.2009

Implicit Re: Miresici de 2012

Citat Postat de violena Vezi mesajul
    incepem sa intram noi miresicile de 2011 in normalitate... fiindca au aparut miresici de 2012

felicitari...
    eee... nu doar miresicile de 2011 au inceput pregatirile devreme. si cele de 2010 la fel. generatia lor s`a creat cam in aceeasi perioada ca si a noastra.

Inregistrat
    24.08.2009

Implicit

Eu zic ca pentru noi miresicile nicioadata nu e prea devreme sa ne gandim ce si cum vrem sa avem la nunta noastra, asa ca spor la lucru

Citat Postat de Mara_Adr Vezi mesajul
    Merci frumos! Uite ca nu sunt singura care se informeaza din timp..numai miresoiul meu zicea ca am luat-o razna inca de anul trecut! Merci, bafta si tie!
    Asa zic toti. Al meu zice ca daca de acum sunt asa "drogata" la anu pe vremea asta nici o sa ma mai recunoasca
    Ultima editare de mitze : 25.05.2010 11:23:48 Motiv: postari succesive

Inregistrat
    21.05.2010

Red face

O astept cu nerabdare!!!
    Uite că am venit...

Citat Postat de Vera22 Vezi mesajul
    Uite că am venit...
    "Nasica" mea m-a initiat in tainele site-ului.
    Ultima editare de mitze : 25.05.2010 11:24:03 Motiv: postari succesive

Inregistrat
    15.07.2007

si bine a facut! bine ai venit
    MIRESICA DE 2011
    Poze casatorie civila

<embed src="http://www.widdlytinks.com/wedding/tickers/weddingticker.swf" flashvars="t1=Doamna B. in&t2=de zile!&t3=Azi devin Doamna B!&bckimg=11&y=2010&m=12&d=18&colorNumber=1&fontty pe=Playful" quality="high" wmode="transparent" name="Wedding Tickers at WiddlyTinks" allowscriptaccess="samedomain" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" align="middle" height="80" width="300">

Inregistrat
    28.04.2009

Uite că am venit...
    Bine ai venit!!!!

Inregistrat
    28.04.2009

Uite că am venit...

Vera, eram curioasa...ati pregatit ceva pt nunta? Noi acum strangem banuti pentru verighete...ca alea se pot cumpara si putintel mai repede..si ne-am apucat de renovat casuta. Noi locuim cu familia lui (mama si un frate) dar avem doar curtea comuna, casuta find separat. Imi lipseste insa bucatarioara mea, motiv pentru care incerc acum sa transform un spatiu de depozitare in bucatarie. E vorba de fapt de 2 incaperi despartite de o mica usa (care va fi desfiintata). Bani pentru investitii majore nu sunt pentru moment, dar am zis ca incet incet si pe rand le facem pe toate.

Inregistrat
    21.05.2010

Vera, eram curioasa...ati pregatit ceva pt nunta? Noi acum strangem banuti pentru verighete...ca alea se pot cumpara si putintel mai repede..si ne-am apucat de renovat casuta. Noi locuim cu familia lui (mama si un frate) dar avem doar curtea comuna, casuta find separat. Imi lipseste insa bucatarioara mea, motiv pentru care incerc acum sa transform un spatiu de depozitare in bucatarie. E vorba de fapt de 2 incaperi despartite de o mica usa (care va fi desfiintata). Bani pentru investitii majore nu sunt pentru moment, dar am zis ca incet incet si pe rand le facem pe toate.
    Buna Mara, sincer nu am facut inca nimic propriu-zis vrem prin iulie-august sa mergem sa inchiriem localul pentru ca e un local cautat si se ia din timp....Noi terminam in vara cu scoala, eu facultatea si iubitul meu masterul si ne mutam in chirie (stam in Iasi). va fi greut dar incet incet le scoatem la capat.

Pagina 3 din 2888 PrimulPrimul 1234513531035031003 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us