Pagina 1 din 2888 12311511015011001 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 23104

Subiect: Miresici de 2012

Inregistrat
    28.04.2009

Implicit Miresici de 2012

Buna, miresici! Daca va ganditi ca e cam devereme pt noi, cele de 2012..eu m-am inspirat de la suratele noastre de 2011 si am vazut ca au colaborat de multicel Asa ca...va astept sa impartasim impresii, informatii, sfaturi...si sper ca incet incet sa devenit active pe forum;)

Inregistrat
    25.10.2009

Implicit Re: Miresici de 2012

Citat Postat de Mara_Adr Vezi mesajul
    Buna, miresici! Daca va ganditi ca e cam devereme pt noi, cele de 2012..eu m-am inspirat de la suratele noastre de 2011 si am vazut ca au colaborat de multicel Asa ca...va astept sa impartasim impresii, informatii, sfaturi...si sper ca incet incet sa devenit active pe forum;)

Wow nu stiam ca exista deja si miresici de 2012?! Felicitari si mult spor la pregatirile de nunta, desi mai aveti timp destul sa va ganditi la toate.

"Everything you do is based on the choices you make. It’s not your parents, your past relationships, your job, the economy, the weather, an argument, or your age that is to blame. You and only you are responsible for every decision and choice you make. Period!"

Inregistrat
    28.04.2009

multumim multumim!!! ai sa razi..dar eu una..exist inca de anul trecut ...ca miresica de 2012

Inregistrat
    18.10.2009

multumim multumim!!! ai sa razi..dar eu una..exist inca de anul trecut ...ca miresica de 2012
    Cred ca trebuie sa mai astepti un pic pana mai apare vreo miresica de 2012,oricum mult succesc

<A href="http://www.weddingcountdown.com" target=_blank>
    <A href="http://www.weddingcountdown.com" target=_blank>

Inregistrat
    25.10.2009

De anul trecut stii deja ca vei fi miresica de 2012? Eu abia cu 1 an inainte am aflat ca voi fi miresica de 2010. Atunci iti doresc mult succes si spor la pregatirile de nunta. La cat timp ai tu pana la nunta ta, poti sa faci fiecare lucru in liniste si fara graba. Oricum aici tu esti prima miresica oficiala de 2012.

"Everything you do is based on the choices you make. It’s not your parents, your past relationships, your job, the economy, the weather, an argument, or your age that is to blame. You and only you are responsible for every decision and choice you make. Period!"

Inregistrat
    06.04.2010

felicitari

Inregistrat
    28.04.2009

Pai stiam de anul trecut pt ca am amanat noi intentionat pana in 2012..ca nunta sa fie pe 2 iunie. Mirele e nascut pe 3 iunie..si vroiam neaparat la miezul noptii sa fie si un moment special pt el..ca in general miresicile sunt in centrul atentiei in ziua respectiva..Plus ca am vrut ca data nuntii in sine sa fie aleasa special..si nu in functie de disponibilitatea muzicantilor, sau a salii..etc. Ce sa zic, ma bucur sa ma numar printre voi...si multumesc pt felicitari!

Inregistrat
    25.10.2009

Pai stiam de anul trecut pt ca am amanat noi intentionat pana in 2012..ca nunta sa fie pe 2 iunie. Mirele e nascut pe 3 iunie..si vroiam neaparat la miezul noptii sa fie si un moment special pt el..ca in general miresicile sunt in centrul atentiei in ziua respectiva..Plus ca am vrut ca data nuntii in sine sa fie aleasa special..si nu in functie de disponibilitatea muzicantilor, sau a salii..etc. Ce sa zic, ma bucur sa ma numar printre voi...si multumesc pt felicitari!

Inteleg, deci totul a fost bine planificat. Cred ca asa va fi si nunta voastra, daca ati inceput atat de devreme sa va ganditi la pregatirile de nunta.

Pagina 1 din 2888 12311511015011001 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us