Rezultate de la 1 la 8 din 8

Subiect: Ce parere aveti despre Hanul Bucura din Hateg si Sala de la Mall din Deva?

Inregistrat
    14.05.2010

Red face Ce parere aveti despre Hanul Bucura din Hateg si Sala de la Mall din Deva?

Daca ati avea de ales? pe care ati alege o?

Implicit Re: Ce parere aveti despre Hanul Bucura din Hateg si Sala de la Mall din Deva?

Buna. Despre Bucura nu stiu nimic... dar la malll fac eu nunta , e f frumoasa sala si o sa incerc sa nu ma gandesc ca e la mall E chiar luxoasa as spune eu, si meniul e 100 de lei plus ca se lucreaza pe contract. Doamna de acolo e f amabila si are idei bune, chiar daca nu ar fi datoria dansei de exemplu la unele chestii gen decortiuni, fructe pe masa... Tu stii mai bine ce ti se potriveste

Inregistrat
    10.08.2010

Implicit Re: Ce parere aveti despre Hanul Bucura din Hateg si Sala de la Mall din Deva?

abia astept sa va spuneti parerea cum a fost, si sa puneti poze, eu sunt din simeria si abia acum cateva zile, de pe site am aflat ca este sala la mall, am inteles ca este si pt 450 pers? ca eu o sa am multi invitati, oare meniul el la fel si pt sala mare, chiar nu mi se pare mult...la mine e cam greu cu sala ca stiu ca nu prea sunt asa mari

Da este si sala mare la mall, nu stiu exact 350 sau 450, cel mai bine sa iei legatura cu doamna de acolo! Mai mare de atat nu stiu daca gasesti in Deva. La Mall sa stii ca se poate jongla destul de bine cu locurile, pt ca sunt mese rotunde Succes!

uite si o poza de la mall
    Imagini atasate Imagini atasate
    Ultima editare de micadoctorita : 22.08.2010 19:51:39

Inregistrat
    10.08.2010

e super sala cum pare, eu chiar asa vreau cu mese rotunde, de asta pana acum am zis ca vreau nunta la sala de la Castau, ca acolo e mare, mai am o intrebare, intrarea in sala de la mall e prin spate pe undeva, sau prin fata si se urca pe scarile rulante? ca nu mi-ar placea sa trec prin tot mall-ul ca sa ajung la sala, si daca ai putea sa imi da un PM cu datele doamnei care se ocupa de sala?ms mult pt poza

Citat Postat de Chilly Vezi mesajul
    e super sala cum pare, eu chiar asa vreau cu mese rotunde, de asta pana acum am zis ca vreau nunta la sala de la Castau, ca acolo e mare, mai am o intrebare, intrarea in sala de la mall e prin spate pe undeva, sau prin fata si se urca pe scarile rulante? ca nu mi-ar placea sa trec prin tot mall-ul ca sa ajung la sala, si daca ai putea sa imi da un PM cu datele doamnei care se ocupa de sala?ms mult pt poza

Inca nu pot trimite PM... La mall asta e nasol cu intrarea, dar sa stii ca se poate urca si cu liftul. Nu am nr de acolo pt ca eu locuiesc in arad, si tata s-a ocupat de contract. Eventual daca treci pe la mall mai mult ca sigur o gasesti pe doamna Simona... sau poti intreba pe oricine ca ea e sefa acolo.

Inregistrat
    10.08.2010

Wink Re: Ce parere aveti despre Hanul Bucura din Hateg si Sala de la Mall din Deva?

ok, mersi mult...oricum poate pana fac eu nunta, o sa faca si ei alta intrare
    sunt tare curioasa cum va fi, sper sa ne pui poze dupa nunta sa vadem mai multe...pipici

Sigur ca o sa pun poze! De-abia astept...

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us