Pagina 1 din 9 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 70

Subiect: Belvedere

Inregistrat
    09.09.2009

Implicit Belvedere

Bine v-am gasit, miresici!
    Va citesc opiniile de ceva vreme si indraznesc sa va cer parerea despre restaurantul Belvedere unde voi avea nunta anul viitor. La prima vedere este o locatie deosebita, dar pentru ca nu sunt din Botosani nu am auzit multe lucruri despre el...
    Cele care ati avut nunta acolo sau ati fost invitate va rog sa-mi spuneti cum e mancarea, daca ati fost multumite de servire si orice amanunt de care ar trebui sa tin cont pentru a avea o nunta reusita
    Parerile de la celalalt topic au o vechime de 2-3 ani asa ca astept noutati

Inregistrat
    08.03.2010

Implicit Re: Restaurantul Belvedere

Am fost la o nunta acolo anul trecut. Depinde de cate persoane ai invitate. La nunta la care am fost eu a fost aglomerat si nu prea aveam loc de dans. Pentru ca lumea nu prea avea loc se dansa si la receptie. Asta nu mi-a placut: cam inghesuit. In rest totul a fost O.K. si mancarea si personalul.

Inregistrat
    08.03.2010

Aaa... mie una imi mai place acest restaurant deoarece este in centrul orasului (cu aproximatie), deci lumea poate veni si fara masina, dimineata vor face o scurta plimbare...

Inregistrat
    09.09.2009

Cred ca 160 persoane vor veni, dar daca mai tine criza asta cine stie
    Ringul de dans mi s-a parut si mie cam mic... de-ar fi plin tot timpul as fi foarte fericita. Sa inteleg ca formatia isi face bine treaba daca s-a dansat si la receptie
    Eram curioasa cum se poarta personalul pentru ca am fost la o nunta la Miorita in urma cu 2 saptamani si chelnerii s-au grabit cu felurile de mancare, iar de amabilitate nu mai zic...parca le eram datori cu ceva

Inregistrat
    08.03.2010

Citat Postat de maya_g Vezi mesajul
    Cred ca 160 persoane vor veni, dar daca mai tine criza asta cine stie
    Ringul de dans mi s-a parut si mie cam mic... de-ar fi plin tot timpul as fi foarte fericita. Sa inteleg ca formatia isi face bine treaba daca s-a dansat si la receptie
    Eram curioasa cum se poarta personalul pentru ca am fost la o nunta la Miorita in urma cu 2 saptamani si chelnerii s-au grabit cu felurile de mancare, iar de amabilitate nu mai zic...parca le eram datori cu ceva
    160 nu e cam mult pentru spatiul de acolo? Personalul a fost O.K. Eu nu am patit niciodata ca vreun ospatar sa faca figuri. Mi se pare de-a dreptul dezgustator ca un ospatar sa faca fite.

Inregistrat
    09.09.2009

noua ne-a zis patronul ca pot face loc si pentru 180 daca va fi nevoie inclusiv cele 2 separeuri...sper sa nu fie prea inghesuit. Oricum mie mi-a ramas gandul la sala de la Rapsodia ,dar parintii si socrii au vrut Belvedere. M-am obisnuit cu gandul si as vrea ca invitatii mei sa se simta bine si sa se distreze

P.S. Iti doresc o nunta de vis!!! Am vazut ca ai ales sala Mihai Eminescu

Inregistrat
    08.08.2009

Mie personalul de la Belvedere nu prea mi-a placut...De fapt nu mi-a placut un aspect: faptul ca veneau si turnau in pahare indiferent daca erai sau nu la masa, uneori chiar peste bautura pe care o aveai deja in pahar
    La fel, la nunta la care am fost eu li s-a impus orchestra de acolo si nu mi s-a parut ca au fost grozavi. Adica la un moment dat se ruga mirele de ei sa se opreasca putin din cantat pentru ca cineva ii pregatise o surpriza iar raspunsul lor a fost ca nu pot face asta, ca ei au un program de urmat si nu il intrerup cand vrea mirele

La fel, tortul a fost facut de ei si nu mi-a placut deloc.

Acum na, poate s-au mai schimbat lucrurile de anul trecut.

Inregistrat
    09.09.2009

tocmai din aceasta cauza noi ne-am hotarat sa punem bautura pe masa. Nici mie nu-mi place sa stea chelnerul dupa mine si sa-mi tot umple paharul

Pagina 1 din 9 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us