Pagina 3 din 286 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 2282

Subiect: Pregatirile miresicilor din Timis

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: Nunta in Timisoara

Si eu vreau sa fac ceremonia in aer liber, eu am nunta la Marele Volan si am inteles ca vor face si spatiu verde pana in vara. Daca nu, o sa trebuiasca sa gasesc un loc pentru ceremonie si sper sa nu ploua. [icon:g13/]
    Proaspat casatorita!

Inregistrat
    07.02.2005

Ce se mai intampla cu pregatirile, fetelor? Totul e gata? Tinem nuntile saptamana viitoare? Ce ziceti?8)

Inregistrat
    07.02.2005

Draga Ligia,
    Felicitari pt. alegerea restaurantului.Noi am organizat o nunta full-service acolo, inclusiv cu wedding planning, asa ca am stat " de veghe" toata noaptea si am fost placut surprinsi de echipa celor de la Marele Volan, mai rar asa oameni.Domnul Vali, desi pare el mai dur, vei vedea ca e f. profi, si isi va face treaba de nota 20.
    Cu ceremonia in aer liber, ar fi f. frumos.
    Pe ce data ai nunta?
    Daca ai nevoie de idei de decor pt. sala, scrie-mi pe msn dreams2party sau mail si iti trimit poze cu sala decorata.
    Succes la pregatiri!
    Anca

Inregistrat
    07.02.2005

Salutare! Draga MadyG eu sunt foarte curioasa cum te descurci cu pregatirile? Tinand cont de faptul ca nu esti in tara.. eu sunt aici si nu pot spune ca ma descurc prea bine? Chiar sunt curioasa ...fuctioneaza si rezervarile pe net sau ai pe cineva aici care se ocupa de tot?

Inregistrat
    07.02.2005

Asadar miresici din Timisoara, vad ca acus trecem la pagina 2.
    Hai sa vedem un rezumat al nostru care sa le ajute pe noile venite in clubul noastru.
    Locatii in care veti tine nunti:
    1.Marele Volan
    2.Baza2
    3.Banateana
    .........aici va las pe voi sa adaugati completarile

Rochii de mireasa am gasit la:
    1.Fashion Princess
    2.Salon Gabriela
    .........completari

Costum mire........aici ati inceput munca sau inca nu?
    Hai sa vedem cine ne mai da idei, unde sa cautam .
    Va pup pe toate si va urez spor la treburi.
    Pentru orice problema sau sugestie, va stau la dispozitie pe messenger, pentru "taclale" lungi: dreams2party.
    Anca

Inregistrat
    07.02.2005

Ancutza, vad ca la capitolul Costum mire stam super prost... chiar asa egoiste suntem eu am vb chiar acuma cu nasha mea - ea stie ceva fabrica in Satu-Mare super vestita...da eu nu stiu cum se numeshte si cica de pe la inceputul lui aprilie mai mult de jumatate din productia lor o sa fie numai costume de miri8) aproape tot ce se face se duce la export...si de aici daca le ei le ei la pretz de fabrica....daca vreti va tin la curent

Inregistrat
    07.02.2005

Mie mi-au placut mult costumele de la Agnes Toma. Sunt putin scumpe, dar merita si ei, nu? Am tot vazut costume cu sacoul mai lung, mie imi plac tare mult dar cred ca arata bine doar pe un tip inalt. Oricum, eu nu cred ca voi participa prea mult la alegerea costumului, asa ca daca mai vad ceva frumos va spun voua.;)
    Proaspat casatorita!

Inregistrat
    07.02.2005

Draga Luciutza , eu am nunta in 29 iulie la Marele Volan. Tu?
    Proaspat casatorita!

Pagina 3 din 286 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us